Mahmure

Mahmure

Yaşam

Lipton Teatox'la Her An Bahar!

Lipton Teatox'la Her An Bahar!

Lipton, baharla birlikte kendini yenilenmiş hissetmek isteyenler için Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez’in içeriğini belirlediği 21 günlük Teatox Programı'nı hazırladı.

Formuna özen göstermek ve her yudumda baharı hissetmek istiyorsan, Burcu Esmersoy'la birlikte 21 günlük Teatox programına başlamaya ne dersin?

Peki bu programda bizleri neler bekliyor?

Doğanın canlandığı ve renklendiği bahar mevsiminin pozitif enerjisiyle birlikte kendini yenilenmiş hissetmek isteyenleri Lipton bitki, meyve ve yeşil çaylarından oluşan 21 günlük bir yolculuk bekliyor.
Sosyal medyada Burcu Esmersoy'la birlikte Lipton Teatox'u deneyimlerken, Selahattin Dönmez'in önerileriyle yol alacağız.1. hafta; Bahar Dinginliği

21 günlük programın birinci haftasında, programdaki çayların iyiliği sayesinde kışın etkilerine kışa veda edeceksin ve baharın dinginliğini karşılayacaksın. Güne Bergamotlu Yeşil Çay ile başlayıp, öğlen Slim Plus Kayısılı ile devam etmeyi, akşam yemediğinden sonra Naneli Rezene Çayı içip yatmadan önce Papatya Çayı'yla günü bitirmeyi öneriyoruz.

2. hafta; Bahar Yenilenmesi

Selahattin Dönmez tarafından önerilen/belirlenen/vb. çaylarla birlikte verilen beslenme önerileriyle birlikte tıpkı doğa gibi yenilenmeye adım atacaksın. Lipton Teatox'un bu haftasının önerilen çaylarında, sabah Kuşburnu Çayı, öğlen Limonlu Slim Plus, akşam 10 Bitkili Çay ve yatmadan önce Kiraz Saplı Slim Plus var.

3. hafta; Bahar Enerjisi

Lipton Teatox'un bu haftasında baharın cıvıl cıvıl enerjisini hissetmeye hazır olun. Bu haftanın önerilen çaylarından Naneli Yeşil Çay ile merhaba diyoruz güne. Kayısılı Slim Plus ile öğlen güneşini selamlayıp, 10’lu Bitki Çayı 10 Bitkili Çay’la devam edip ve uykudan önce Böğürtlen Çayı ile güne veda ediyoruz.

Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez’in içeriğini hazırladığı Lipton Teatox programına başlamak, daha fazla bilgi sahibi olmak için www.lipton.com.tr'yi ziyaret edebilirsin. Sosyal medyada Burcu Esmersoy'un Teatox deneyimlerini ve Lipton Türkiye adreslerini #LiptonTeatox etiketiyle takip edebilirsin. Lipton Teatox’a başla, sana da bahar gelsin.

1963
dahafazlası
YORUMLAR