Mahmure

“Lc Waikiki Aile Buluşmaları” İzmir’de Yoğun İlgi Gördü

“Lc Waikiki Aile Buluşmaları” İzmir’de Yoğun İlgi Gördü

LC Waikiki, Hürriyet Kitap ile hayata geçirdiği “LC Waikiki Aile Buluşmaları” projesinin 3. durağı İzmir’e LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr. Ender Saraç ile birlikte geldi. Hürriyet Gazetesi ve 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabının yazarı Ömür Kurt moderatörlüğünde, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde 30 Haziran Cumartesi günü düzenlenen çocukluk çağında sağlıklı beslenme konusunun ele alındığı buluşmada Dr. Ender Saraç, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, “Aile Buluşmaları” kapsamında LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr. Ender Saraç’ı İzmirlilerle buluşturdu. Çocukluk çağında sağlıklı beslenme konusunun her türlü detayıyla masaya yatırıldığı buluşmada İrem Helvacıoğlu da hayranları ile LC Waikiki mağazasında bir araya geldi.

Çocukluk çağında sağlıklı beslenme konusunda katılımcılara bilgiler aktaran Dr. Ender Saraç; “ek gıdaya geçilirken besinler doğru seçilmeli ve çocuk için yararlı olmalı. Anne bebeğini emzirirken ek gıda verebilir ancak burada önemli olan bebeğin kıvamlı besinleri sindirebilmesi ve boşaltım sisteminin ilişkili olmasıdır. Yoğurt, yumurta, meyve ve sebze püreleri ile et ve tahıl türleri tüketilirken kıvamına ve miktarına dikkat edilmeli” dedi.

Markanın reklam yüzü İrem Helvacıoğlu “Aile Buluşmaları” kapsamında hayranlarıyla bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirirken; “LC Waikiki’nin 3.sünü düzenlediği buluşmalarda yer almaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Ülke genelinde devam edecek olan projenin bir parçası olmak gurur verici” dedi. Genç oyuncu “LC Waikiki gibi bir moda markasıyla işbirliği yapmanın size ne gibi katkıları oldu?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “LC Waikiki sadece Türkiye’nin markası değil aynı zamanda bir dünya markası. Her şeyden önce bir dünya markasının yüzü olmak benim için gurur verici. Bunun yanında bir Türk markasının dünyada bu başarıyı elde etmesi hem çok keyifli ve gurur verici hem de hepimiz için sorumluluk”.

12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde gerçekleştirilmesi hedeflenen etkinliklerde ebeveynlerle buluşacak olan LC Waikiki, 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekecek. İstanbul, Antalya ve İzmir’de gerçekleşen buluşmaların ardından etkinlikler yıl boyunca Ankara, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir’de düzenlenecek. “LC Waikiki Aile Buluşmaları”nda aileler, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya gelecek.

Yayın tarihi: 02.07.2018
737
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.