Mahmure

Laveda Spa'dan Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz cilt bakımı

Laveda Spa'dan Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz cilt bakımı

The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa, Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak 8-9 Mart tarihlerinde tüm kadınlara ücretsiz mini cilt bakımı sunuyor. Laveda Spa'nın uzman terapistlerinden cildiniz için öneriler de alabileceğiniz bu özel bakımdan ücretsiz olarak yararlanmak için Laveda Spa'yı arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Laveda Spa'dan Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz cilt bakımı
Laveda Spa, Dünya Kadınlar Günü'nden ilham alarak, misafirlerine 8-9 Mart tarihlerinde ücretsiz bir uygulama sunuyor. Carita ürünleriyle uygulanan cilt bakımından ücretsiz olarak yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise Laveda Spa'yı arayarak rezervasyon yaptırmak.

Bu bakım, temizlik, peeling ve cilt yapısına göre nemlendirici maske uygulamasını içeriyor ve cildiniz uzman terapistler tarafından incelendikten sonra uygulanıyor. Laveda Spa'nın uzman terapistleri, ücretsiz cilt bakımı uygulamasına katılan misafirleri cilt yapıları ve kullanabilecekleri ürünler konusunda bilinçlendiriyor, önerilerde bulunuyorlar. Carita ürünlerinin kullanıldığı ücretsiz mini cilt bakımı ile ışıltılı bir cilde sahip olmak için acele etmek ve bir an önce rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 43 53
Yayın tarihi: 08.03.2011
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.