Mahmure

Küçük dostlarınızı mutlu etmek için fazla uğraşmanıza gerek yok!

Küçük dostlarınızı mutlu etmek için fazla uğraşmanıza gerek yok!

Kedime uygun mamayı nereden bulurum? Köpeğim hangi oyuncağı sever? Balıklarım için en uygun akvaryum hangisi? Muhabbet kuşuma yem nereden bulurum? Köpeğimi kışın sıcak tutacak giysileri nereden alırım? Kendini temizleyen kedi tuvaletleri nerede satılır? ve daha pek soru cevabını buluyor.

Küçük dostlarınızı mutlu etmek için fazla uğraşmanıza gerek yok!
Pet Sipariş, tüm bu ihtiyaçlarınıza internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan bir mağaza. Arkasında mesleğine aşık bir veteriner hekim kadrosunun, 15 yıllık deneyim ve birikimi olan Pet Sipariş; size güvenilir ve hızlı bir alışveriş hizmeti sunuyor.

Yaşamımızı bizimle paylaşan, ailemizin bir parçası olan her türlü evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçları Pet Sipariş reyonlarında. Sağlıklı ve hesaplı kedi ve köpek mamaları, akvaryum malzemeleri, kuş yemleri, kafesler, kemirgen ve sürüngen dostlarınızın tüm ihtiyaçları; kısacası aklınıza gelen ve gelmeyen her türlü ihtiyaçları Pet Sipariş'te.

www.Petsiparis.com
Yayın tarihi: 28.02.2011
512
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.