Mahmure

Kır Düğünü Mekanları

Kır Düğünü Mekanları

Birbirinden güzel kır düğünü mekanlarını sizler için seçtik...

Güncellenme tarihi:

Sıcak mevsimlerde en çok tercih edilen düğün organizasyonlarının başında kır düğünü geliyor. Havaların ısınması ve doğanın yeşile bürünmesiyle birlikte açık hava düğünlerine sıklıkla davet edilmeye başlıyoruz. Kır düğünleri samimi bir ortam yaratılması, davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve güzel havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi avantajlar sunuyor.

Kır düğünü denildiğinde akla ilk gelen doğayla iç içe bir mekândır. Geniş bir bahçe, piknik alanı, sahil, çiftlik evi ya da yeşillikler içerisinde tarihi mekânlar, geniş bahçeli küçük oteller, büyük bir park, yeşillikler içerisindeki bir kır lokantası… Bu tip yerleri ziyaret ettiğinizde, ilk bakışta çok sade ve boş görünebilirler. Bahçenin süsleneceğini, oturma grupları koyacağınızı, ışıklandırma yapacağınızı, etrafı çiçeklerle ve minderlerle dolduracağınız hayal edin. Daha önce aynı mekânda bir düğün düzenlenmişse fotoğrafları olup olmadığını sorun. Hatta en iyisi burada düzenlenecek bir düğüne, işletmeden izin alarak gitmek ve ne tür imkânlarınız olduğuna kendi gözlerinizle şahit olmaktır.

En güzel kır düğünü mekanlarını görmek için tıklayın!

Yayın tarihi: 05.03.2014
7227
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.