Mahmure

Kendinize güvenin

Kendinize güvenin

Her şey sizinle başlayıp sizinle bitiyor

Güncellenme tarihi:
Kendinize güvenin

Kendinize güvenmek için ne herkesin hayran olacağı muhteşem bir fiziğe ihtiyacınız var, ne uzun bir boya ne de harika saçlara. Sizin her şeyden önce kendinize inanmaya ihtiyacınız var. Kadınlar, dış görünüşe ne kadar önem de verse, güzellik onlar için ne kadar önemli de olsa hayat bunlardan ibaret değil. Kişinin hayatta mutlu olabilmesi için önce kendine güvenmesi gerekiyor.


Biriyle iletişim halindeyken, gözlerine bakın. Göz kontağı kurmak, karşınızdakinin kendinize güvendiğinizi anlamasını sağlayacaktır ve size yaklaşımı daha farklı olacaktır.


Gergin ya da stresli olduğunuzu etrafa belli etmemeye çalışın. Siz ne kadar saklasanız da beden diliniz buna izin vermeyecektir, bu yüzden gerçekten rahatlamaya çalışın. Olaylara iyi tarafından bakmak her zaman daha iyidir.


Daha önceki tecrübelerinizden faydalanın. Hayat tecrübesi, belki de sahip olduğunuz en büyük zenginlik ve iyi ya da kötü hiçbir tecrübenizi küçümsemeden yolunuzu çizmenizde yardım etmesine izin verin.

Yayın tarihi: 03.07.2012
438
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.