Mahmure

Kalori sayarak zayıflayın!

Kalori sayarak zayıflayın!

Obezitenin tehlikeli bir noktaya geldiği ülkemizde kilo vermek ve sağlıklı yaşam standartlarına sahip olmak isteyenlerin yeni adresi 'dietclub.com.tr' açıldı. Kullanıcılarını 'Size inanıyoruz' sloganıyla motive eden web sitesi kalori sayma yöntemiyle zayıflatıyor...

KALORİ SAYARAK ZAYIFLAYIN

Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre Türkiye'de obezite oranı erkeklerde %21.2, kadınlarda ise % 41,5. Sektör haline gelen zayıflama ürünlerine, beslenme danışmanlarına ve spor salonlarına harcanan para ise çığ gibi büyüyor. Ancak obezite sorununda gözle görülür bir iyileşme sağlanamıyor. Dahası bu tür paraları harcayamayanlar adeta kaderlerine terk ediliyor. Bilinçsizce yapılan diyetler yarardan çok zarar veriyor.

Daha sağlıklı bir Türkiye ve daha sağlıklı bir nesile inanan idealist bir ekip tarafından kurulan DietClub internet erişimi olan ve sağlıklı yaşam için adım atmak isteyen herkesi kucaklıyor. Yaşamlarını Los Angeles, Londra, İsveç ve Türkiye'de geçiren sitenin kurucuları Elif Schmidt ve Ali Yurtsever şöyle diyor: "Son on yılda sağlıklı yaşam, kilo verme ve spor ile yakından ilgilendik. Bu konudaki son trendleri öğrendik ve şu anda DietClub'da sunduğumuz araçlarla insanların başarılı bir şekilde kilo verdiğine şahit olduk. Kalori sayarak kilo verebileceğinize inanıyoruz. En önemli görevimiz ülkemizin başa çıkmak için önemli adımlar attığı obezite sorunuyla savaşmak. Bu yüzden DietClub'ın temel özelliklerine kullanıcılarımız ücretsiz ulaşabiliyor."

Yayın tarihi: 28.03.2013
3119
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.