Mahmure

Kalıcı makyaj ile günün her saati

Kalıcı makyaj ile günün her saati

Sabah uyandığında ışıl ışıl ve kusursuz bir güzelliğe sahip olmayı kim istemez! Kalıcı makyaj daima güzel ve bakımlı olmak isteyenler kadınlar için kusursuz bir fırsat sunuyor...

Kalıcı makyaj ile günün her saati
Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu günlerde yataktan kalkmak bile zorken, makyaj yapmak çoğu zaman imkansızdır... Her gün tekrar edilmesi gereken bu güzellik ritüeli, kalıcı makyaj uygulamalarıyla sona eriyor. Kalıcı makyaj; yataktan kalktığınızda, banyoya girip çıktığınızda, spor yaparken kısacası günün her saati rahatlık ve özgüven sağlıyor. Özellikle işi gereği gün boyunca bakımlı görünmesi gereken kadınlar için kolay bir güzellik fırsatı olduğunu belirten Eraclinic Estetik Direktörü Ayşe Bocan kalıcı makyajla ile ilgili bilinmesi gerekenleri paylaşıyor.

Kalıcı makyaj uygulamasında doğal ve mineral renkler deri yüzeyinin hemen altına tek seferlik iğnelerle empoze ediliyor. Uygulama öncesi renk pigmentleri kişinin saç, deri ve göz rengine uygun olacak şekilde belirleniyor. Pigmentasyon ömrü kişinin cilt yapısına, kullanılan renge ve uygulanan bölgeye göre 3 - 6 yıl arasında değişiyor. Uygulamanın sürekli canlılığını korunması için ise 2 yılda bir tek rötuş yapılması tavsiye ediliyor.

Son zamanlardaki en yaygın kalıcı makyaj işlemlerinin kaş kaldırtma, kirpik çizgileri, dudak çizgileri, göğüs simülasyonu ve yara kamuflajı işlemleri olduğunu belirten Bocan, uygulamanın 18 yaşın üstündeki herkese yapılabileceğini de söylüyor.

Aynı zamanda uygulama öncesinde uygun renklerle yapılan alerji testi de geçici alerjik reaksiyonları dahi ortadan kaldırıyor.
Yayın tarihi: 10.11.2011
724
YORUMLAR

kalıcı makyaj ile herşey mümkün

esra 28.11.2011 10:18:46
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.