Mahmure

Kadın Ve Erkek Arasındaki Farklar!

Kadın Ve Erkek Arasındaki Farklar!

Erkeklerin yarısının, kadınların ise sadece yüzde 20’sinin “Sevgilim kilo alırsa onu terk ederim” dediği ankete ilişkin ilginç sonuçlar...

Güncellenme tarihi:

KADIN SADIK OLMALI

- Erkeklerin yüzde 34’ü ciddi bir ilişki düşündükleri kadının sadık olması gerektiğini söylerken, Kadınlarda bu oran yüzde 27.
- Erkeklerin yüzde 19’u kadının zekasını birinci sıraya koyuyor.
- Kadınlarda bu oran sadece yüzde 7.

KADINLAR EVLİLİĞE İNANIYOR

- Erkeklerin yüzde 66’sı evliliğe inanıyor. Yüzde 20’si inandığı halde “Bana göre değil” diyor. Kadınların ise yüzde 77’si evliliğe inanıyor. İnanmayanların oranı sadece yüzde 7. Erkeklerin yüzde 48’i “evlenilecek” kızlarla çıktıklarını söylüyor.

- Kadınlarda “evlenilecek” erkeklerle çıktıklarını söyleyenlerin oranı yüzde 45.

- “Karınızın bilme ihtimali olmasa aldatır mısınız” sorusuna erkeklerin yüzde 36’sı “Hayır, etik olarak karşıyım”, yüzde 36’sı “Hayır, onu çok seviyorum” yanıtını verdi. Yüzde 19’u suçluluk hissederek aldatacağını söyledi.

- Kadınlarda ise “Aldatmam” diyenlerin oranı yüzde 85’ken, “aldatırım” diyenler yüzde 15’te kaldı.

- Erkeklerin yüzde 40’ı, kadınların 40 yaşından sonra güzelliğini kaybettiğini söylüyor. Kadınların ise yüzde 30’u erkeklerin hiçbir zaman yakışıklılıklarını kaybetmediğini dile getiriyor.

ESKİ SEVGİLİYLE ARKADAŞLIK TEHLİKELİ Mİ?

- Kadınların yüzde 86’sı “Erkek arkadaşınız şişmanlarsa onu terkeder misiniz?” sorusuna “Hayır” cevabını veriyor. Erkeklerin ise yüzde 53’ü kız arkadaşları şişmanlarsa onu terk edeceklerini söylüyor.

- Erkeklerin yüzde 6’sı kız arkadaşlarının e-posta veya facebook hesaplarına gizli gizli giriyor, kadınların ise yüzde 9’u.

- Kadınların yüzde 42’si sevgililerinin, eski kız arkadaşlarıyla Facebook üzerinden arkadaşlık kurmasına karşı. Erkeklerde bu oran yüzde 29.

- “İnternet üzerinden karşı cinsten biriyle tanıştınız mı?” sorusunda kadınların yüzde 35’i, erkeklerin ise yüzde 34’ü “evet” cevabını veriyor.

ERKEKLER DE DÜZENLİ CİLT BAKIMI YAPTIRIYOR

- Erkeklerin yüzde 37’si başkalarının arabalarıyla ilgili ne düşündüğünü umursuyor.

- Yüzde 51’i içtikleri içkinin ne kadar maskülen olduklarının kanıtı olduğunu düşünüyor. Maskülen erkeğin içeceği sorulduğunda ise yüzde 35’i bira, yüzde 28’i viski cevabını veriyor.

- Yüzde 49’u düzenli olarak cilt bakımı yaptırdıklarını söylüyor.


Yayın tarihi: 17.12.2012
8469
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.