Mahmure

İstanbul'da En İyi Kebap Nerede Yenir?

İstanbul'da En İyi Kebap Nerede Yenir?

İstanbul’da iyi bir Adana kebabı yemek istiyorsanız tavsiyemize bir göz atın…

Hep araştırır sorarız ya gerçekten "iyi bir kebap nerede yenir?" diye... Sonra kulaktan dolma yerleri deneyip sadece şehir efsanesi olduklarını görünce hayal kırıklığına uğrarız. O da olmadı haydi o zaman "internetten bakalım nereler varmış" arayışına gireriz ama gittiğimizde internetteki fotoğraflarıyla mekan arasındaki dağlar kadar fark bizi kebaptan soğutur. :)

İşte tüm bu arayışlara ve hayal kırıklıklarına son verecek yeni bir mekan keşfettik geçenlerde... - Salash Kebapchi - 

Mekan Adana Kebap Lezzetlerini, güneyin salata kültürünü, enfes kıyma kebabını, bakır tepsilerdeki karışık ızgara şölenini zengin sunumlarla ulaştırıyor ziyaretçilerine...

Üstelik mekan sahipleri bizzat ilgileniyor sizlerle... Sıcak ve samimi bir şekilde evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz.

Marka ortağı Volkan ve Birol kardeşler markanın ilk noktasını nezih bir semt olan Üsküdar Kuruçeşme'de hayata geçirmiş. Misyonu ise; Adana’nın gerçek Kebap, salata ve ızgara kültürünü farklı tepsi sunumu ile misafirlerine sunmak...

Tabelalarında bulunan “FROM ADANA” adını ve logolarında yer alan “Adana’dan Gelen Gerçek Lezzetler” sloganını gerçekten markanın konsepti ile bütün hale getirmişler.

Biz çok sevdik ve bayıla bayıla yedik. Size de afiyetler olsun şimdiden...

Peki buraya nasıl ulaşırız? İşte adres: 

İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. No: 109 A/2 Üsküdar
Telefon: 0216 575 30 06

Yayın tarihi: 05.07.2017
5905
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.