Mahmure

İşime İlgimi Yitirdim Diyenlere!

İşime İlgimi Yitirdim Diyenlere!

Yaptığınız ,şe yitirdiğiniz ilginizi tekrar yakalamanız o kadar da zor değil. Çözüm yine zevklerinizde saklı. İşte keyifli, basit önerilerimiz..

* Yanınızda kısa ve sürükleyici bir roman bulundurun. Öğle tatilinde, çay saatinde 10-15 sayfa okumak bile beyninizi dinlendirir, gerginliğinizi götürür.

* Orta ölçeli bir bulmaca da çözebilirsiniz öğle tatilinde. Bulmaca çözmek, beyin geliştirme teknikleri arasında önemli bir yer tutar, unutmayın!

* Dışarıyı görebileceğiniz bir pencere varsa ne mutlu size! Dış dünyaya açılan küçücük de olsa bir pencere ortamın rutinliğinden kurtarır.

* Her sabah masanız için taze çiçekler alabilirsiniz. Doğanın dinlendirici ve sakinleştirici atmosferini ofisinize taşımalısınız. Her gün çiçek almak zor geliyorsa, küçük bir saksı çiçeğinin sorumluluğunu üstlenebilrsiniz.

* Değişik ilgi alanlarından dergiler bulundurun masanızda. İşinizle ilgili yayınları takip etmeniz de adaptasyonunuzu kolaylaştırabilir.

* İnternette sörf yapmak belki klişe, ama hala yararlı ve keyifli bir metot. Böylelikle bilgisayar sayesinde iş ortamından da kopmazsınız.

* Olanaklarınız dahilinde tüm ofisinizde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz.
Yayın tarihi: 10.09.2001
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.