Mahmure

İmzanız Kişiliğinizi Ele Veriyor

İmzanız Kişiliğinizi Ele Veriyor

Kaligrafi yazıyı yazan kişinini karakterini anlamamız açısından büyük bir rol oynuyor. Aşağıdaki örneklerden sizin imzanıza en çok benzeyeni bulun ve kişiliğinizin gizli kalmış yönlerinin nasıl ortaya çıktığına siz de şahit olun.

İmzanızın altında bir çizgi varsa:

Kendini beğenmiş bir kişiliğiniz var. Hayatı sonuna kadar yaşamak istiyorsunuz. Sizi frenlemeye çalışanlara karşı da oldukça acımasızsınız. Ama hırsın sınırlar dahilinde yaşandığı zaman güzel olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

İsminizin ve soyadınızın baş harflerini büyük yazıyorsanız:

Aile içinde baskı görüyorsunuz. Eğer baş harfleri diğer harflere göre çok daha büyük yazıyorsanız, hissettiğiniz baskıdan kurtulma yolları arıyorsunuz demektir.

İsminizin ve soyadınızın baş harflerini küçük yazıyorsanız:

Ürkek ve içe kapanık bir kişiliğiniz var. Sizi zorlayan insanlar karşısında ya da kritik anlarda zayıf kalıyorsunuz. İçe kapanık yaşantınız başarıya doğru kanatlanmanızı da engelliyor. Kendinizden emin değilsiniz ve yapabileceklerinize de güvenmiyorsunuz.

Soyadınızı önce yazıyorsanız:

Aileniz sizin için çok ama çok değerli. Dış gerçeklerle karşılaşmayı ailenizden öğrendiğinizi düşünüyor ve attığınız adımları ona göre planlıyorsunuz. Geçmişe bağlısınız. Yeniliklerden de biraz korkuyorsunuz. Genellikle geleceğe biraz şüphe ile bakıyorsunuz.

İmzanızı genelde kağıdın en altına sola atıyorsanız:

İçinizden geldiği gibi hareket ediyorsunuz, içgüdülerinize göre davranmayı seviyorsunuz. Kolay bir kişiliğiniz var. Eğlenceli ve su gibi durusunuz bu yüzden de etrafınız arkadaşlarla dolu.

İmzanız okunmuyorsa:

Kararlı bir kişiliğiniz var. İlişkide bulunduğunuz insanları, kullandığınız kelimeleri iyi seçiyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, duygularınızı belli etmemeye çalışırken kendinizi de yıpratıyor olduğunuz.

İmzanız yukarıya doğru gidiyorsa:

Sizin için hayattaki en önemli şey başarı, Güçlü duygular hissederek yaşıyorsunuz. Biraz agresif bir kişiliğiniz var. Yaralandığınız zaman unutmuyor üstelik yeri geldiğinde öcünüzü de alıyorsunuz.

İmzanızın üzerini çiziyorsanız:

Yanlış yapmaktan çekiniyor olmanız sizi içe kapanık bir kişi olmaya sürüklüyor. Riske atılmadan geleceği karşılamak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Verebilmeyi öğrenmelisiniz.
Yayın tarihi: 07.05.2001
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.