Mahmure

İclal Aydın ile pırlanta keyfi

İclal Aydın ile pırlanta keyfi

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta’nın marka elçisi, sevilen yazar, oyuncu, sunucu İclal Aydın, her ay mücevher seçimleriyle www.arispirlanta.com’da...

İclal Aydın, www.arispirlanta.com’da mücevherseverlerle buluştuğu Pırlanta Keyfi köşesinde, şıklığını tamamlamak, sevdiklerine ve kendine hediye seçmek isteyenlere önerilerde bulunuyor. Aydın, Ariş Pırlanta’nın göz kamaştıran koleksiyonlarından her ay yaptığı mücevher önerilerinde hem göze hem ruha hitap edecek tasarımlar seçiyor.

İclal Aydın, Nisan ayı için “Kendinize, sevdiklerinize sen benim için farklısın, demeli” diyerek Ariş Lav Koleksiyonu’ndan siyah pırlantayı, “Hepiniz farklılıklarımızla güzeliz ve farklılık, farkındalıkla cevhere dönüşür” diyerek Ariş Semboller Koleksiyonu’nda yer alan Hayat Kolyesi’ni ve “Tıpkı yazı gibi aşktan da vazgeçilmez” diyerek Ariş Elmas Koleksiyonu’ndan Sonsuzluk Kolyesi’ni öneriyor.

Ariş Pırlanta’nın Türkiye’nin ilk mücevher ve yaşam portalı Ariş Medya’da yazıları da yayınlanan İclal Aydın Nisan ayı için yazdığı “Siyahım” başlıklı yazısında da farklı olmak ve farklılıkları sevmek konularına değindi.

Ariş Pırlanta’nın koleksiyonlarını ve İclal Aydın’ın seçimlerini www.arispirlanta.com  ile facebook (Ariş Pırlanta Sanatı), twitter (ArisPirlanta) ve instagram (aris_pirlanta) hesaplarından takip edebilirsiniz.

Yayın tarihi: 14.04.2014
2284
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.