Mahmure

Hen Coops, yeni şubesiyle Akbatı'da

Hen Coops, yeni şubesiyle Akbatı'da

Zincir tavuk restoran Hen Coops, yeni şubesini Akbatı AVM'de açtı. Kısa sürede sektörde güçlü konuma gelen Hen Coops, büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Hen Coops, yeni şubesiyle Akbatı'da
Farklı lezzetleri ve servis kalitesiyle mevcut tavuk restoranı anlayışını değiştirme hedefiyle yola çıkan Hen Coops, yeni şubesiyle Akbatı AVM'de hizmet vermeye başladı.

İstanbul'un yeni gözde yerleşim alanlarından biri olan Akbatı'da, 19 Eylül 2011 tarihinde açılan ve 40 m²'lik alan üzerine kurulan şube, 150 bin dolarlık yatırımla hayata geçirildi. Hen Coops, şubelerinde Türkiye'deki en geniş tavuk menüsü ve fast food kadar hızlı ama şık bir restoran kalitesindeki servisiyle hizmet veriyor.

Hen Coops yatırımlarını sürdürecek
Hen Coops yetkilileri kısa sürede yakalanan başarının yeni şubeyle de süreceğine inandıklarını ve yatırımlarının artacağını belirtiyor. Türkiye çapında yapılanmayı hedefleyen Hen Coops, kendi açacağı şubelerden sonra franchise sistemine geçmeyi planlıyor. Uzun vadedeki hedef ise; yurt dışı pazarlara açılarak bir Türk markası olarak başarı kazanmak.

Yenilikçi anlayışı, zengin menüsü ve servis kalitesi ile kendini diğer markalardan farklı bir yere konumlayan Hen Coops, "Tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz en renkli dünya" olarak tanımlanıyor. Hen Coops'un menüsünde; salatalardan burger ve wrapler'e, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine, chicken baskets'tan renkli poppers'a kadar zengin seçenekler bulunuyor.

Hem sağlığına özen gösteren hem de lezzetten vazgeçemeyenler için de "light select" menüsü yer alıyor. Diner menüsü ise tadı damaklarda kalacak ana yemeklerden oluşuyor. Menü, Coops Salad, Schnitzel Burger, Chicken Quesadilla gibi lezzetler ve makarna çeşitleriyle daha da renkleniyor.

Hen Coops, 'Lezzeti evinize getiriyoruz' sloganıyla paket servisi de yapıyor. Restoranlarında Şeker Piliç ürünlerinin kullanıldığı Hen Coops, şık bir restoran kalitesini uygun fiyatla müşterilerine sunuyor.
Yayın tarihi: 20.09.2011
564
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.