Mahmure

Haftanın Vizyona Giren Filmleri

Haftanın Vizyona Giren Filmleri

Bugün vizyona giren filmleri kaçırmamanızı öneriyoruz...

Güncellenme tarihi:

Aşkta Yanlış Yoktur

İnatçı, romantik, idealist ve hayalperest Leo, O’nu hayallerinden vazgeçirmeye çalışan kimseyi dinlemez. Bu inatçılığına karşılık eski eşi Julie, Leo hakkındaNeden Bu Kadar Berbatsın başlıklı bir blog açar ve yazdıklarını kitaplaştırır. Bu sırada Leo, Colette ile tanışır. Ancak Leo, Colette ile düğününde tanışmıştır. İnatçı ve uslanmaz Leo, imkânsızı ister ve Colette’i kendisine aşık etmek için her şeyi yapmaya karar verir.

Tamaya

Büyücü Gosha tarafından bir kolyeye hapsedilen iblis Tamaya’yı dünyaya geri getirmeyi amaçlayan bir tarikat genç kızları şeytana kurban etmektedir. Komiser Buket ve ekibi tarikat lideri Kuntay’ı ele geçirir. Ayin esnasında Kuntay’ın elindeki kolyeyi alan Buket, kolyeyi eve götürür. Buket’in kız kardeşi Demet kolyeyi boynuna takıp arkadaşlarıyla yola çıkar. Bir şato kalıntılarının olduğu yerde kamp kurarlar. Şato iblisin kolyeye hapsedildiği yerdir.
Suç Şehri


Polis şefi Ali ve birlikte çalıştığı Brian, genç bir kadının öldürülmesi olayını araştırmaya başlarlar. Önceleri basit bir cinayet olarak görünen bu davanın ucu uluslararası bir mafya örgütünün insanları kurban etmekten çekinmeyen kirli plânlarına kadar varacaktır. Ülkede mafyanın bağlantılarını araştırarak işe başlayan iki ortak için bu artık yalnızca bir iş değildir. Her ikisi de en yakınlarının hayatını öne sürdüklerini fark etmeden büyük bir karmaşaya sürükleneceklerdir.

Yarının Sınırında

Binbaşı William Cage, birdenbire kendisini bir intihar görevinde bulur. Birkaç dakika içinde öldürülür ve hemen ardından kendisini bir zaman döngüsünün içinde bulur. Döngü onu aynı savaşı tekrar tekrar yaşamaya ve tekrar tekrar ölmeye zorlar. Ama yeniden başladığı her savaşta Cage, yanındaki Özel Kuvvetler savaşçısı Rita Vrataski ile becerilerini geliştirir. Cage ve Rita’nın tekrarladıkları her savaş onları uzaylıları yenme hedeflerine bir adım daha yaklaştırır.

Oz Efsanesi: Dorothy’nin Dönüşü

Dorothy Kansas’ta uyanır. Onu sihirli Oz ülkesine götüren kasırga büyüdüğü kasabayı yerle bir etmiştir. Sıkıntı içinde olan ve bunalan Dorothy dev bir gökküşağına binerek kendini tekrar Oz Ülkesi’nde bulur. Bu sırada Oz da tehlikededir ve dostları Korkuluk, Teneke Adam ve Aslan’ın Dorothy’nin yardımına ihtiyaçları vardır. Dorothy eski dostlarını bulmak ve kurtarmak için çıktığı bu macerada yeni arkadaşlar da edinecektir.

Yayın tarihi: 04.06.2014
872
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.