Mahmure

Mahmure

Yaşam

Güzellik mi daha önemli, zeka mı?

Güzellik mi daha önemli, zeka mı?

Güncellenme tarihi: 23.09.2014
206
dahafazlası
YORUMLAR

Erkek olmadığım için onlar adına değerlendiremeyeceğim ama bu soru kadınların bakış açısıyla da sorulmuş olduğunu düşünerek cevap vereceğim.Bir erkekte görüntü mü -güzellik karizma yakışıklılık vs- önemli zeka mı dersek zeka ama tek etken değil derim.

Berra 16.05.2009

kısaca:; zekası olan kadın daimaa güzeldir... oyuzden zeka once gelır benım için...

nrsn_1907 15.05.2009

ya arkadaşlar neden hep genelleyerek konuşuyorsunuz.Ne alakası var erkekler hep güzelleri tercih ettiğinin.Şu bayanları anlamak gerçekten çok güç hem eleştirirler hem kendileri yaparlar.Zeki bir bayan çirkin olsada kendini kabul ettirebilir.Unutmayın güzellik geçicidir zeka kalıcıdır.

savassal 14.05.2009

her ikiside önemli güzellik olduktan sonra aptal olsa güzelliği bir işe yaramaz zeki olduktan sonra çirkin olsa zekası bir işe yaramaz ikiside birbiriniz tamamlayan iki unsur gerçi şimdi erkekler güzel ve aptal olanı tercih ediyorlar ama neyse :)

didem yılmaz 12.05.2009

kım ne derse desın herkes guzellige bakıyo bu kdar ıste.

nazlıca 08.05.2009

2türlü insan vardır tanıdıkça büyüyenller,tanıdıkça küçülenler.çok güzel yada yakışıklı biriyle tanışırsın konuştukça çirkinleşir.kişiliği karakteri iter.güzellik,bisüre sonra doyurur beni.ama hergün beni zekasıyla şaşırtan bana öğreten benden alandır asıl olay.güzel olan zekadır,insan değil.zekada gerekli olandır.

tuce 02.05.2009

ben herzaman ruh güzelliği diyorumda dudak büküyo arkadaşlarım tabi güzellikte kendine güveniyosun yoksa öyle düşünmezdin diyolar yemin ederim kişinin güzelliği geçici kalıcı olan ruh güzelliği diyorum benim fikrim bu

ayten çakmak 29.04.2009

önce zeka. aptal erkeği napiim. ama zeka dediysekte hergün çirkin bir yüze bakmak ta istemem. biraz da yenilir yutulur cinsinden olsun..:)). orta şeker yakışıklı olsun yeter. zaten zamanla çirkinleşiyolar,, keltoş oluyolar ve balkonları çıkıyor..Önce zeka en azından hala onu terk etmememin bir sebebi olur :))

asena 29.04.2009

ben zeka diyorum ama görsellik sınırıda % 50 olmalı bunun yanında özgüven,diksiyon ,karekter tanıdığım çok zeki olup iki lafı bir araya getiremeyen insanlarda var veya çok güzel çok yakışıklı görünüp ağzını açtığında bütün büyüsü bozulanlarda:)

tamara_28 28.04.2009

zeka kalıcı güzellık gecıcıdir..karsımdakı bana zekasıyla bişeler katabılır ama güzelliğiyle değil..ayrıca arkadslarımada katılıyorum zekası olmasa o güzelliği nasıl kullancakkı:))

betty 27.04.2009
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER