Mahmure

Gümüşlük’ te Bakir Bir Koyda Saklı Cennet

Gümüşlük’ te Bakir Bir Koyda Saklı Cennet

Bodrum Gümüşlük'te Arion Beach Restaurant, yaz tatili için rotasını Bodruma çeviren, deniz ve yeşili arayan misafirler için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor...

National Geographic Magazine tarafından “Dünyanın Günbatımının En Güzel İzlendiği 10 Yerinden Biri” seçilen konumuyla, Akdeniz ağırlıklı dünya mutfağı lezzetlerini üstün aşçılıkla birleştiren mekan,benzerleri arasında oldukça ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.

Hafta içi veya haftasonu; çimlerin üzerinde veya plajda güneşlenebilir,günün saatlerine göre downtempo, lo-fi, acid jazz ve house müziğin tadını sıkışıklıktan uzak, ferah, yemyeşil ve gürültüsüz plajın tadını çıkarabilirsiniz.

Gümüşlük sahile 3 km, denize sıfır, doğayla bütün olacak şekilde Ege & Adalar manzaralı süiteleri deniz ve muhteşem günbatımı ile bakir bir koyda yer almaktadır.

Bakir kalan, ve bu sadeliğini koruyan Gümüşlük için bakir bir koyda yazın nefis bir tatil için kaçış noktası olarak bir yere not düşülebilir...

 

Adres : Koyunbaba Mevkii Ümit Sok.No:27 Gümüşlük / Bodrum

Yayın tarihi: 13.06.2017
2301
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.