Mahmure

Evlerinizde saray havası!

Evlerinizde saray havası!

Limonata, meyve suyu, Osmanlı şerbeti gibi çok güzel sunumlarda kullanılabilen cam sebil ürünler, Bambum sayesinde evlerimizde saray havası estiriyor.Bambum çevreci ürünleri ile mutfaklarımıza “%100 sağlık ve %100 doğallık” katarak, “insan sağlığına” verdiği önemi daima vurguluyor. Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi bambudan üretilen mutfak gereçleri; besinlerimizin lezzetini ve vitaminlerini koruyor. Yapı itibari ile antibakteriyel olan bambu bitkisinden hazırlanan Bambum mutfak gereçleri, bakteri barındırmıyor, defalarca yıkanmalarına rağmen dayanıklılığını sürekli koruyor.

Keyif tepsilerinden kaselere, bıçaklardan havanlara, baharatlıklardan kesme tahtalarına, ekmek saklama kaplarına, bulaşıklıklara ve hatta mumluklara kadar 100’den fazla ürün sunan Bambum, ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

Bambum’dan son olarak bir yenilik daha geldi: Bambum Glass Serisi.

Osmanlı motiflerinden ve saraylardan ilham aldı…

Eskiden saraylarda limonata, meyve suyu, Osmanlı şerbeti gibi çok güzel sunumlarda kullanılan cam sebiller, Bambum Glass Serisi ile hayatımıza girdi. Bu cam sebillerin isimleri ise şöyle: Dolmabahçe, Beylerbeyi, Topkapı ve Yıldız.

Bambum Glass markalı ürünlerin tasarımları, çizimleri ve ambalaj dizaynları ise profesyonel bir ekiple birlikte Türkiye'de yapılıyor.

Yayın tarihi: 09.01.2013
2685
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.