Mahmure

Evcil Hayvanı Olanlar Dikkat!

Evcil Hayvanı Olanlar Dikkat!

Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılamak ve sokak hayvanlarına yardımda bulunmak artık çok kolay...

Evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu ürünleri satışa sunan petbesinleri.com.tr, 2010 yılından bu yana Türkiye genelinde binlerce evcil hayvan sahibine hizmet veriyor. 10 bin üye sayısına ve aylık 30-40 bin ziyaretçiye ulaşan e-ticaret sitesi, yardıma muhtaç hayvanlara destek oluyor.“Sosyal e-ticaret” anlayışıyla faaliyet gösteren kuruluş üzerinden bugüne kadar kadar 10 tondan fazla mama yardımı yapıldı ve kupon bağışlarıyla birçok hayvan tedavi oldu.

Evcil hayvanları için ihtiyaç duyulan ürünleri satın alan kullanıcılar bir yandan tedaviye muhtaç kedi ve köpeklere ekstra bir masraf yapmadan yardımda bulunabiliyor. Kullanıcılar, site üzerinden düzenli olarak iletilen kampanya kuponlarındaki indirim tutarlarını kedi ve köpeklerin tedavisinde kullanılmak üzere bağışlayabiliyor. Mama Yardımı ise, site üzerinden kullanıcıların arzu ettikleri miktarlardaki kedi ve köpek mamasını tüm Türkiye'deki herhangi bir barınağa göndermesiyle gerçekleşiyor. Ayrıca sitenin Mama Yardımı sekmesinde yer alan ürünler maliyet fiyatına satışa sunuluyor ve kargo masrafları da ücretsiz olarak karşılanıyor.

2017 yılında 8 bin farklı ürün çeşidine ulaşarak, 300 bin TL ciro hedefleyen sitenin Kurucusu Uğur Bazan, “site olarak sokak hayvanlarıyla ilgili bütün sorunlarının çözümünde elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz. Tedavi yardımı ve mama yardımıyla diğer sitelerden ayrılıyoruz. Bu da bizi "sosyal e-ticaret" sitesi yapıyor. Özellikle tedavi yardımı proje ve yazılım olarak tamamen bize ait bir proje. Bu nedenle daha fazla dikkat ve vurguyu hakediyor. 2017’de 100’den fazla hayvanın tedavi masraflarını karşılamayı ve 100 ton yardım maması dağıtmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Yayın tarihi: 16.02.2017
594
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.