Mahmure

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar için güzel bir alternatif!

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar için güzel bir alternatif!

El sanatlarının vazgeçilmezi Sizzix Şekilli Kesim Sistemleri ile yaratıcılığınız saniyeler içinde elinizde. Makine ve kalıptan oluşan bu sistem ile makasla kesebileceğiniz her türlü malzemeyi kullanarak eğlenceli tasarımlar yaratabilir, dilerseniz kendiniz kullanır, dilerseniz aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Güncellenme tarihi:

Evden bir şeyler yaparak kazanç elde etmek isteyip, nereden başlayacağını bilemeyenlere, işte başlangıç noktası. Sizzix şekilli kesim makinası ile ev dekorasyonu, bebek ürünleri tasarımı, nikah şekerleri, doğum günü süslemeleri, kıyafet tasarımı, patchwork, takı tasarımı, pasta, kek, reçel gibi gıda ambalajlama, scrapbook, davetiye, kutu ve kart yapımı, çeyiz ürünleri yapabilirsiniz.

Bir çocuğun bile kolaylıkla ve güvenle kullanabileceği Sizzix ile teknik bilgi veya beceri gerekmeden, standart ve hızlı iş çıkarabilirsiniz. Üstelik dizi seyrederken bile kullanabileceğiniz Sizzix ile zamanınız size kalır.

Sizzix’e ise hobiniyarat.com’dan ulaşabilirsiniz!

Yayın tarihi: 07.08.2014
1249
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.