Yaşam

Açık Havada Başka Sinema ve Avluda Caz Eylül Ayı Programı

Açık Havada Başka Sinema ve Avluda Caz Eylül Ayı Programı

bomontiada’da yaz boyunca devam eden “TV+ sponsorluğunda Açık Havada Başka Sinema ”ve “Avluda Caz” konserleri Eylül ayında da devam ediyor. TV+ ile Açık Havada Başka Sinema 5 Eylül Çarşamba günü “How to talk to girls at parties”, 12 Eylül Çarşamba ise “Call me by your name” filmleri izlenebilecek. Avluda Caz konserleri kapsamında 7 Eylül Cuma günü Önder Focan & Şallıel Bro's "Funkbook", 14 Eylül Cuma günü “Bebek Blues Band” performansıyla sona erecek.

Güncellenme tarihi:

Konserlere ve açık hava sinemasına katılım ücretsizdir.

Eylül Ayı Programı

Avluda Caz: Önder Focan & Şallıel Bro's "Funkbook"

7 Eylül //Cuma 20.30 -

Saksafonda Anıl Şallıel (alto) ve Batu Şallıel (tenor) kardeşlerin eşliğinde, Önder Focan'ın caz ve popüler müziği harmanladığı projesi "Funkbook" 7 Eylül’de Avluda Caz kapsamında bomontiada Avlu’da.

Avluda Caz: Bebek Blues Band

14 Eylül // Cuma 20.30 - 22.30

Gitar-vokalde İlder Tokcan ve Cem Çakır, klayvede Gökhan Pişkin, bas gitarda Firuz Soyuer ve davulda Zafer Parlar ile, 60'lardan günümüze birçok blues, soul ve rock parçalarını yorumlayan Bebek Blues Band 14 Eylül'de Avluda Caz kapsamında bomontiada’da.

TV+ ile Açık Havada Başka Sinema: How to talk to girls at parties

5 Eylül Çarşamba 21:30 - 23:10

Komedi, Müzik, Romantik
Galaksiyi gezen bir uzaylı grubundan ayrı düşer ve evrenin en tehlikeli bölgesi Londra banliyösü Croydon'un yerlisi iki genç ile tanışma hikayesi anlatılıyor.

TV+ ile Açık Havada Başka Sinema: Call me by your name

12 Eylül Çarşamba 21:30 - 23:10

Dram, Romantik
Film, 1980ler Italya'sında 17 yaşındaki bir öğrenci ve babasının tarafından araştırma asistanı olarak işe alınan yaşça kendinden daha büyük biri arasında gelişen romantik bir hikayeyi konu alıyor.

*Açık Havada Sinema için sınırlı sayıda şezlonglu oturma düzeni bulunmaktadır. Şezlonglarda oturmak isteyen katılımcılar 19.00'da etkinlik alanı girişinde isimlerini yazdırmaları ve 20.30'da yerlerini almaları gerekmektedir. 21.00'da yerini almamış katılımcılar şezlongları diğer katılımcılar için açılıyor. Şezlongların dolması durumunda, oturmalı alana daha fazla katılımcı alınamıyor. Katılımcılarımız kendi sandalyelerini getirebiliyor. Yaş sınırı 15 yaş ve üzeridir.

Yayın tarihi: 04.09.2018
106
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.