Mahmure

Erkeklerin Gözünden Kadın

Erkeklerin Gözünden Kadın

Bakalım erkekler kadınlar hakkında gerçekten ne düşünüyorlar?

29.06.2012
Güncellenme tarihi: 06.03.2015 12:28
Erkeklerin gözünden kadın

Kadınlar hep merak eder, erkekler nasıl kadınları beğenir, bir kadından neler ister diye. İşte erkeklerin gözünden kadın figürü.
Bir erkeğe göre, durum ya da şart her ne olursa olsun bir kadın küfretmemeli.

Ne kadar ağır bir iş yapıyor olsa da kadının ağzından kötü sözcükler çıkmamalı. Olabilecek en kötü sözler yatakta erkeği tahrik etmek için söylenmiş olan kelimeler olmalı.
Yer, mekan, zaman fark etmeden bir kadın her zaman topuklu ayakkabı giymeli. Bot, çizme, babet ya da diğer ayakkabılar değil yalnızca topuklu ayakkabı.

Kadınların saçları uzun olmalı. Birlikte olurken sağa sola savrulan saçlarıyla çok seksi görünmeli. Erkekler kadınların yumuşacık saçlarıyla oynayıp onları şekillendirmeyi kendilerinde bir hak olarak görüyorlar bu yüzden onlara göre saç uzun olmalı.

Kadınlar el becerisi gerektiren çivi çakmak gibi işlerden anlamamalı. Bu tür işleri yaparken erkeğini izlemeli. Ev işlerinden anlamalı ve muhteşem yemekler pişirmeli. Bir kadın her zaman sadık olmalı. Erkek arada sırada kaçamaklar yapabilir ama kadının böyle bir hakkı olmamalı.

2010
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.