Mahmure

Enerji İçeceği Yaşama Hareket Getiriyor

Enerji İçeceği Yaşama Hareket Getiriyor

Amway XS Power Drink Enerji İçeceği yaşama hareket getiriyor!

Güzellik ve takviye edici gıda sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Amway, zinde yaşamı destekleyen ürünleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Dünya çapında kendini kanıtlamış ve ilk şekersiz enerji içeceği olma özelliğini taşıyan XS Power Drink, Amway’in yeni girişimiyle şimdi de Türkiye’de sağlığına değer verenlerle buluşuyor. Tropik meyve ve limon özlü alternatif lezzetleriyle sunulan Amway XS Power Drink, şekersiz olmasının yanı sıra içeriğindeki yüksek derecede B kompleks vitaminleri ve düşük kalorisi ile de ön plana çıkıyor.

Dünyanın önde gelen doğrudan satış markası Amway, sağlıklı ve zinde yaşamı destekleyen çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Amway’in dünya çapında başarısını kanıtlamış olan, şekersiz ve yüksek derecede B kompleks vitaminleri içeren XS Power Drink enerji içeceği şimdi Türkiye’de satışa sunuluyor. Tropik ve limon özlü alternatif lezzetleriyle sunulan XS Power Drink enerji içeceği, hem aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar hem de enerji ihtiyacı olanlar için en ideal çözüm oluyor.

Dinç ve sağlıklı enerji stresi yeniyor

Amway XS Power Drink Enerji içeceği yüksek derecede B kompleks vitaminleri, tüm gün zinde tutacak güçlü ve şekersiz içeriği ile var olan enerjiyi destekliyor. B kompleks vitaminlerinin faydalarından yararlanırken, şekersiz olma özelliği fazla kalori alımını engelliyor. Enerjiye ihtiyaç duyanlar, yoğun iş temposuna maruz kalanlar için çözüm sunuyor. Dinç bir zihne kavuşmayı destekleyen XS Power Drink, yenileyici ve canlandırıcı özelliği ile canlandırıyor. Kişinin gün boyu vücudun ihtiyacı olan enerjiyi kullanmasını destekleyen XS Power Drink, stresten de uzak tutma özelliği ile de günlük hayatın bir parçası olacak.

Amway XS Power Drink Enerji İçeceği 12’lik paketlerde 53,46TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

Yayın tarihi: 19.06.2015
1713
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.