Mahmure

En iyi şirketler üniversiteliler için bir arada

En iyi şirketler üniversiteliler için bir arada

kamp'06 Pazarlama Eğitim Kampı 31 Mart'ta başlıyor.

Pazarlamaya ilgili üniversite öğrencileri kamp'06 Pazarlama Eğitim Kampı çerçevesinde, Türkiye'nin önde gelen pazarlama yöneticilerini dinleme fırsatını yakalayacak.

kamp'06 Pazarlama Eğitim Kampı, 31 Mart-4 Nisan tarihleri arasında 20 şirketin katılımıyla İstanbul'da gerçekleşecek. Yaklaşık 70 üniversite öğrencisinin katılacağı kamp'06'da ünlü markaları yönetenler deneyimlerini öğrencilerle paylaşacaklar. Konuşmacı profili; pazarlama direktörleri, satış direktörleri, grup marka müdürleri, marka müdürleri ve kreatif direktörler arasından belirlendi.

Eğitime adresinden başvuran üniversite öğrencileri arasından belirlenecek 70 kişi, 4 günlük bu kampa katılmaya hak kazanacak. Küçük bir katılım ücreti karşılığında konaklama, yemek ve diğer masrafları karşılanacak olan öğrenciler, program boyunca sabah 09:00'dan akşam 19:00'a kadar üst düzey yöneticileri dinleme şansına sahip olacaklar.

Eğitim programı dışında boğaz gezisi, fasıl gibi birçok eğlenceli etkinliği bulunan kamp'06'ya katılan her katılımcı, program sonunda yöneticiler tarafından imzalanan bir sertifikaya da sahip olacak.

Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından 20'yi aşkın şirketin desteğiyle gerçekleştirilen kamp'06 hakkında ayrıntılı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yayın tarihi: 07.03.2006
284
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.