Mahmure

En Güçlü Benim Babam!

En Güçlü Benim Babam!

AVVA, Hayatınızın her anında güven duygusu ile varlığını hissettiren babalarımıza kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyor.

2016 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunda, ana temasını “GÜÇ” olarak belirleyen AVVA, her zaman en güçlü kahramanımız olan babalarımıza çok özel bir kampanya sunuyor. Babalar günü için hazırlanan ürünler güçlü erkek duruşunu hedefleyerek tam da babalara özel hale geldi. AVVA, babalar gününe özel ‘’2 al 1 öde’’ kampanyası ile fark yaratmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

AVVA’nın babalara sürprizi bununla sınırlı değil. Bu özel gün için AVVA Mağazalarından yapacağınız her 300 TL üzeri alışverişlerinizde babanıza özel Hypnose parfüm hediye.

Alt temaları ‘Air’ (hava), ‘Fire’ (ateş), ‘Sea’ (deniz), ‘Sun’ (güneş), ‘Water’ (su), ‘Soil’ (toprak) olarak belirlenen koleksiyon, renk ve ayrıntı vurgularıyla zenginleştirildi.
‘Ateş’ temasında, monogram palet vurgulaması yapılırken, denizcilik teması üzerinden, mavi tonlarını harekete geçiren deniz altından ilham alındı.

‘Floral and Stripes’ (çiçekli ve şeritler) başlığında toplanan bir başka tema, devam eden çiçek desenleri, deniz altı ve çizgiler ile birleşerek yeniden yorumlandı. Tropikal safari etkileri de koleksiyonda ‘Toprak’ başlığı altında birleştirildi.

AVVA’nın ‘güç’ teması altında birleşen özgün tasarımları raflardaki yerini aldı. AVVA 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun bol seçenekli yelpazesi ve akıllı ürünleri tüm mağaza ve satış noktalarında şık ve cesur erkekleri giydirmeyi bekliyor.

Yayın tarihi: 08.06.2016
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.