Mahmure

Deneyiminiz kadar çevreniz de önemli!

Deneyiminiz kadar çevreniz de önemli!

Ekonomik kriz ve belirsizlik ortamında çalışanlara yönelik sosyal ağların önemi iyiden iyiye artıyor.

Güncellenme tarihi:
iş

Ekonomik kriz ve belirsizlik ortamında çalışanlara yönelik sosyal ağların önemi iyiden iyiye artıyor. Yeni bağlantıların, yeni satış kanallarının, yeni iş ortaklarının edinildiği sosyal iş ağları, yarattıkları fırsatlarla üyelerine yepyeni kapılar açacak anahtarlar sunuyor.

Profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, özellikle ekonomik istikrarsızlıkların yaşandığı dönemlerde iş ağlarını genişletme ve bunları aktifleştirme imkanı sunarak üyelerine nefes aldıran bir platform görevi görüyor.

XING'in sosyal iş ağından faydalanan üyeleri, hem kendi ağlarını oluşturabiliyor, hem de dünya çapında 7 milyonu aşkın potansiyel işveren ve şirketle iş odaklı hedefler çerçevesinde bağlantı kurabiliyor. XING'te yaratılan profiller, üyenin mesleki bilgi ve becerileri, uzmanlığı hakkında anında bilgi edinmeyi sağlarken, kurduğu ağlar da referansları olarak işlev görüyor. XING'in iş ilanlarının yayınladığı Marketplace'te üyeler hem iş ilanlarına kendi istedikleri tercihlerle ulaşabiliyorlar, hem de kendi şirketleri için iş ilanları verebiliyorlar. Üyeler tek bir tıkla tanıdığı diğer insanlara iş olanaklarını önerebiliyorlar. İş insanlarının ihtiyaçlarına işlevler sunan XING hem üyelerin kendi işleri için bir araç, hem de kariyer yollarında destek bir yol arkadaşı olarak yerini alıyor.

www.xing.com

Avrupa'nın etkin iş ağı XING.com ile iş sahibi olmak şimdi daha kolay! 30 Mart'a kadar anketimizi yanıtlayan Mahmure okurları XING'ten 1 aylık bedava premium üyelik kazanacak. İş networklerini genişletme imkanı bulacak ve daha özellikli arama ve mesajlaşma fonksiyonlarına sahip olacaksınız.

* Bu promosyon, XING'e yeni üye olan Mahmure kullanıcıları için geçerlidir.

Yayın tarihi: 10.03.2009
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.