Mahmure

Mahmure

Yaşam

Çiftler arasındaki eğitim farkı ilişkiyi etkiler mi?

Çiftler arasındaki eğitim farkı ilişkiyi etkiler mi?

Güncellenme tarihi: 23.09.2014 14:47
223
dahafazlası
YORUMLAR

ben üni. mezunuyum artı 2. olarak bir üni. daha bitiricem nasipse..sevgilim ise lise mezunuu ama cok anlayışla bana destek olan biridir..bence ilişkide eğitim farkı bir acıdan oldukça önemlıı..lakinn siz eşinizle oturup okulda öğrendiklerinizi tartışmayacağınıza göre vee eger gerçekten seviiyorsanız bunu 2 de bir önüne sürerseniz bu iş yürümez...okumuş adam cok bulursun ama saygılıı sana destekk yaşlandiğinda sana 1 bardan su getircek adamıı hiçç bulamssız özellıkle buu devirde..bence ilk önce insanlar egolarından kurtulmalılıarr mutlu olabilmek için..

sedaa 18.06.2009

evet maallesef etkiliyor ama kadının erkekten daha eğitimli olması etkiler kadın erkekten az eğitimli olsa kadın bundan etkilenmez ama erkek belli bır zaman sonra kadını aşağılamaya başlar o yğzden aynı eğitimi almış olmak şart..

aynur 10.03.2009

eğitim farkı bir ayrılık yaratmaz. etkilemezde önemli olan kişinin kendini ne yönde geliştirdiğidir. kültür farkı statü farkı yaşantı tarzındaki fakrlılıklar ancak bir ilişkiyi kötü etkiler.

selin 10.03.2009

bencede hayat diplomasını almış ğönül sermayesi olması gerek

mehbare 09.03.2009

aslında her okuyan KÜLTÜRLÜ DEĞİLDİR..!okuyanlardan cahil bile çıkıyor yani.okumayanlardanda akıllı çıkabiliyor tabi.söz konusu şu ki insan kendini her halukarda yetiştirmesi önemlidir.ben ünv okuyorum sevdiğim ise ilklokul mezunu.4 yıldır süren bir ilişkimiz var şükürler olsun..!önemli olan anlaşmak saygı ve sevgidir.geri kalan ise kuruntulardır..!ve unutmamak gerekir ki...kimse 4 4 lük değildir..!

emine 02.03.2009

bence ülkemizdeki ortam nedeniyle erkeğin okur yazarlığı kadınla ya eşit olmalı yada kadından fazla erkekler sertmizaçlı ve eğitilmeye daha kapalı gelişme şekillerinden dolayı.. bu yüzden bir adım öndeki kadının yanına gitmektense onu yanına çekmek daha kolay olur istisnalar hariç ancak kadın herzaman eğitilmeye açıktr daha yumuşak başlı ve öğrenme isteğinin fazla olması ilerideki erkekle arasındaki eğitim farkını dekompanse etmesine yarar ki ortk yaşantı alanı arttıkça kadın herşeyi kavramış olur hissettirmeden ki bilinçli olarak kendiside yapmaz yani kadına yeşil erkeğe kırmızı kart hocam:)

su 24.02.2009

benim eşimde üniversite mezunu ve ben ilkokul mezunuyum 8 yıldır birlikteyiz ve hiç bir sorun yasamadık bu konuda birlikte yemeklere davetlerede gidiyoruz son derecede mutluyuz bence o kişiyle alakalı

eda taner 23.02.2009

tabikide etkiler.eğitim kişinin karakterine yön veren temel olgulardan en önemlisidir.karşındaki eğer eğitimsizse yoğun aşk yaadığın ilk dönemlerde belki seni etkilemez ,takmazsın ama iş ciddye gittiğinde illaki sorun olur bir de evlendiğini düşün o zman daha çok problem olur bir kere karşındaki ister istemez kapris yapar farklı olduğunuzu düşünür ve ayrılıklar işte o zman başlar flört döneminde pek anlaşılacağını sanmıyorum.........

sweetty 22.02.2009

başta etkilemez die düşünülsede zamanla olayların boyut değiştirdiğini anlarsın bulunduğunuz arkadaş ortamı farklıdır ilgi alanlarınız farklıdır düşünceleriniz farklıdır kısaca farklıdırda farklıdır ama şuda var erşey okumakla bitmiyor kendini ne derece geliştirdiğinde önemli

tuba c. 22.02.2009

kesnlikle etkiler.. çevren ortamn deişiyor başka biri olup çıkabilrsn belki de .. bu yüsden davul bile dengi dengne ;)

hasreT 21.02.2009
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER