Mahmure

Cebinizde sağlık olsun istemez misiniz?

Cebinizde sağlık olsun istemez misiniz?

Cepte tıp uygulamalarında yeni dönem; Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması...

Güncellenme tarihi:

“Yeni Dünyanın Yeni Sağlık Hizmeti” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Acıbadem Mobil Sağlık, akıllı telefon uygulaması ile en yeni tıp uygulamalarından biri olarak, en çok indirilenler arasında ilk 5’e girdi. Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması, içerdiği değerli sağlık bilgilerinin yanı sıra, butonlar ve hatırlatıcılarla acil durumlar için hızlı çözümler sunuyor.

Acıbadem Mobil Sağlık, akıllı telefon uygulamasıyla sağlığı ceplere taşıyarak; Apple AppStore ve GooglePlay’de, tıp kategorisinde en yeni ve en çok indirilen 5 tıp uygulaması arasına girdi. Uygulama, faydalı bilgiler edinmeyi sağlarken sunduğu çözümlerle de sağlığınızla ilgili tüm detayları hatırlamanızı sağlıyor. Ayrıca sağlık konusunda birçok soru da uygulamanın içerisinde cevap buluyor.

Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması kullanılarak, acil durumlarda en hızlı şekilde, tek butonla ambulans çağırılabiliyor ya da ihtiyaç durumunda eve hemşire veya doktor istenebiliyor. Acıbadem Mobil Sağlık’ın sağlık paketlerine üye olanlar, uygulama üzerinden yine tek bir butonla “Medikal Koçluk” hizmeti alarak, sağlıkla ilgili acil ve acil olmayan sorularına, telefon aracılığıyla 7/24 ulaşabildikleri doktorlardan cevap ve yönlendirme hizmeti alabiliyor.


Kısa sürede binlerce kullanıcının indirip kullanmaya başladığı uygulama, hayati önem taşıyan konularda bilgilendirici olmasıyla dikkat çekiyor. Acil durumlarda yapılacak ilk yardım uygulamaları ve sağlık ile ilgili birçok sorunun cevabının yer aldığı sağlık videoları, uygulamanın getirdiği yeniliklerden... Uygulamanın en çok indirilen tıp uygulamaları sıralamasına girmesinin en önemli etkenlerinden biri de uygulamadaki hatırlatıcılar. Acıbadem Mobil Sağlık’ın mobil uygulaması, sağlıkla ilgili birçok hizmeti tek bir uygulamada toplayarak, sağlık bilgilerine ulaşmayı daha da kolaylaştırıyor. Uygulamada günlük yaşam temposu içinde sağlık ajandanızın aksamaması için de hatırlatıcılar bulunuyor.

“Su Hatırlatıcı” ile her gün belli saatlerde su içilmesi, “İlaç Hatırlatıcı” ile ilaç alınması gereken gün ve saatler hatırlatılıyor ve böylece günlük yaşam temposunda, sağlık takibini aksatma riski ortadan kaldırılıyor. Ayrıca “Menstrual Döngü Hatırlatıcı” sayesinde adet dönemlerinin düzenli takibi sağlanıyor. “Çocuk Aşısı Hatırlatıcı” sayesinde ise çocukların aşı takviminin güvenli bir şekilde takip altına alınıyor. “Randevu Hatırlatıcı” ile de özel toplantıların ve iş takviminin takibiyle birlikte, günlük karmaşalar düzene giriyor.

En yeni ve en çok takip edilen 5 tıp uygulaması arasında yer alan Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulamasında yer alan “Sağlık Testi”ni çözen kullanıcılar sağlık bilgilerini değerlendirebiliyor ayrıca hediye sağlık paketlerinden birini kazanma şansı yakalayabiliyor. Uygulamada bulunan sağlık videoları, sağlıkla ilgili değerli bilgiler içeriyor. Tüm bunların yanı sıra Acıbadem Mobil Sağlık kampanyaları hakkında bilgiler de uygulamada yer alan içeriklerden...

Yayın tarihi: 05.04.2013
1229
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.