Mahmure

Bu yöntem tam size göre

Bu yöntem tam size göre

Sigarayı hayatından çıkarmak isteyen birçok tiryaki artık soluğu Mora Terapi merkezlerinde alıyor. Peki ama sigarayı bırakmak isteyenler neden Mora Terapi yöntemini tercih ediyor?

08.04.2014
sigaranın zararları

Çevremizden veya medyadan duyduğumuz diğer yöntemlerden farkı ne? Mora terapi hakkında merak edilen tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

İlk önce şunu belirtelim Mora Terapi ile sadece sigarayı bırakmıyorsunuz, daha önceden bedeninizde oluşan sigaranın kötü etkilerini de bu yöntem ile atmaya başlıyorsunuz. Yani bir nevi ‘sigara detoksu’ yaptırmış oluyorsunuz.

Mora Terapi yöntemi, sigara isteğinin kalıcı bir şekilde azalmasını hatta bırakılmasını sağlıyor. Yöntem diğer sigara bırakma yöntemlerinden oldukça farklı. Mora Terapi uygulaması kişiye özel yapılıyor. Evet yanlış duymadınız size özel bir tedavi uygulanıyor. Herkesin bağımlılık türü farklı olduğundan tedavi şekli de farklı oluyor.

Sigaraya Olan İsteğiniz Azalacak

Etkin bir yöntem olan Mora Terapi’de başarı oranı oldukça yüksek. Tedavi gören bağımlılarda sigara içme isteği büyük ölçüde azaldığı gibi, terapi sonunda sigarayı bırakanların sayısı da oldukça fazla. Bu yöntemde sonuç sizin kararlılığınıza ve bağımlılığınıza göre de farklı sonuçlar verebiliyor. Örneğin, bazı kişilerde seans sonrası hemen etki görebilirken bazı kişilerde ise birkaç gün sonra değişim görülmeye başlıyor. Bazıları ise kendisini seans sonrasında sanki hayatları boyunca hiç sigara içmemiş gibi hisseder, bir kısım tiryaki ise sigaranın dumanından bile rahatsız olmaya başlar.

Mutsuzluk ve Sinir Hali Olmayacak

Sigara bırakanlar veya bırakmayı deneyenler iyi bilir. Sigara bırakma sonrasında genelde oldukça gergin, mutsuz ve sinirli olunur. Bu durum hem kişileri hem de çevresindekileri tedirgin eder. MoraTerapi’de ise durum farklıdır. Kişilerde terapi sonrasında sakin bir ruh hali söz konusudur ve çoğunlukla mutsuzluk duygusunu yaşamazlar.

Kilo Alırım Korkusu Yok

Sigarayı bırakan kişilerde oluşan geçici metabolizma yavaşlaması kilo almanın en önemli sebebidir. Özellikle bu durum kadınların korkulu rüyasıdır. Birçoğumuz bu yüzden sigara bırakmayı bile istemeyiz.

Kilo alma kaygısı yaşamadan sigara bırakmak isteyenlere iyi haber… Mora Terapi uygulaması, iştah açılmasını belli bir dereceye kadar önlediğinden kilo alma riskinizi oldukça azaltıyor.

Çok İçenlerde Daha Etkili

Sigara bağımlılığı kişilerde hem fiziksel hem de psikolojik şekilde oluşur ve birçoğumuzda fiziksel bağımlılık arttıkça psikolojik bağımlılık da artmaktadır. Uzun yıllar ve çok sayıda sigara içen biriyseniz korkmayın Mora Terapi özellikle ağır tiryakilerde oldukça etkilidir.

Sigarayı bırakmak isteyenlere son bir uyarı… Unutmayın ki sigaradan kurtulmanın ilk kuralı kararlılıktır. Gerçekten sigarayı bırakmak isteyip de tek başınıza üstesinden gelemiyorsanız bu yöntemle sigarayı bırakabilirsiniz hem de hayatınızı kabusa çevirmeden…

www.sigarabirakmak.com

1306
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.