Mahmure

Bu Yaz Zahmetsiz Pürüzsüzlüğü Keşfedin!

Bu Yaz Zahmetsiz Pürüzsüzlüğü Keşfedin!

Gelişmiş bakım ürünleriyle mükemmel pürüzsüzlük sağlayan Gillette Venus, kadınlara hayallerindeki kusursuz cilde ağdanın acısı ve zahmeti olmadan kavuşma imkanı sunuyor.

Gillette Venus yaz döneminde de pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlara tıraşta doğru bildikleri yanlışları açıklıyor.

Gillette’in kadın bakımı için geliştirdiği Gillette Venus ürünleri, yazın özgürlüğünü yaşamak isteyen kadınlara ağdanın acısı ve zahmeti olmadan hızlı pürüzsüzlük sağlıyor. Diğer Gillette Venus ürünlerinin yanında, entegre jel barları ile tek adımda tıraş kolaylığı sağlayan Gillette Venus Breeze ile sabun kullanmadan yalnızca başlığını ıslatarak istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde hızlıca kavuşabilirsiniz.

Yazın keyfini acısız ve zahmetsiz bir şekilde çıkarmak hayal değil!

Gillette Venus, istenmeyen tüylerden hızlı, acısız ve zahmetsiz yöntemlerle kurtulmayı isteyen kadınlar için merak edilen sorulara yanıt veriyor. Tıraş olmanın tüylerin daha kalın, sert ve hızlı uzamasına neden olup olmadığı kadınların sorularının başında geliyor. Tüylerin uzama şekli tamamen genetik yapı ve hormonlara bağlı olduğu için tıraş olmak tüylerin daha kalın, sert ve hızlı uzamasına aslında neden olmuyor. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar aynı zamanda tıraş olmanın cildin kurumasına ve pul pul olmasına sebep olduğunu düşünebiliyor. Oysaki tıraş olmak, cildinin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, pürüzsüz ve güzel görünmesini sağlıyor.

Bronz ve pürüzsüz tene sahip olmak aslında hiç zor değil!

Plajların keyfini çıkarırken bronz teni korumak da önemli hale geliyor. Bu dönemde tıraş olmanın bronz ten renginin daha çabuk açılmasına neden olup olmayacağı merak ediliyor. Ancak, düşünülenin aksine, ten rengi tıraş ile değişmiyor. Aslında düzenli tıraş, cildinin pul pul olan üst yüzeyini ölü derilerden arındırıyor ve altında saklanan muhteşem parlaklığı ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

Batıklar olmadan istenmeyen tüylerden acısız ve zahmetsiz kurtulun!

İstenmeyen tüylerden kurtulurken en büyük sorunların başında batıklar geliyor. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar ağdanın batıklara neden olup olmamasıyla ilgili de bilgi almak istiyor. Ağda bacakları pürüzsüzleştirirken, bir yandan da batıkların oluşmasına neden olabiliyor. Tüylerden kurtulma yöntemi ister tıraş ister ağda olsun, ölü derilerinden arınmış ve temiz bir cilt ile tüylerini almaya başlamak batıklardan korunmanın en iyi yolu olarak öneriliyor.

Sabun ve tıraş jeli olmadan da kolayca tıraş olmak mümkün!

Yaz döneminde pratik çözümler isteyen kadınlar sabun ve tıraş jeli olmadan da tıraşın mümkün olup olmadığını merak ediyor. Gilette Venus, su ve tıraş jelinin rahat bir tıraş için önemli olduğunu ve tıraş bıçaklarının cildin üzerindeki kayganlığı sağlamasına yardımcı olduğunu vurguluyor. Tıraş jelleri ise, normal sabundan daha az kuruluğa yol açıyor. Venus Satin Care gibi kayganlaştırıcı tıraş jelleri cildin üzerinde bir katman oluşturarak cildi kesiklere karşı korumaya yardımcı oluyor. Ancak tıraj jeli ve sabun kullanmadan da pürüzsüz bir tene sahip olmak kolay! Gillette Venus Breeze tıraş makinesi entegre jel barları sayesinde, tek adımda kolayca tıraş olmayı sağlıyor.

Venus Breeze Tıraş Makinesi (Yedekli)’nin tavsiye edilen satış fiyatı 24.95 TL’dir.

Yayın tarihi: 17.05.2016
781
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.