Mahmure

Balık Sofrası Kurmak İçin Detaylar!

Balık Sofrası Kurmak İçin Detaylar!

Cömert denizlerden gelen lezzetli balıklarla donattığınız sofralarınızda Karaca Carmen Balık Serisi’ne yer verin, sofralarınızı zarafetle bereketlendirin!

Güncellenme tarihi:

CARMEN BALIK SERİSİ

Rüzgarla denize uçuşan, dalgalarla yeniden kıyıya vuran binlerce kum tanesi, dalga sesleriyle uyanma hayalleri, bu hayaller için yazılan şiirler, hikayeler ve çekilen onlarca film... deniz kıyısında yaşanan her an özeldir ve yıllar geçse bile her saniyesi belleklerde tazedir. Çünkü deniz cömerttir, bereketlidir, tıpkı sofralarımız gibi... Cömert denizlerden gelen lezzetli balıklarla donattığınız sofralarınızda Karaca Carmen Balık Serisi’ne yer verin, sofralarınızı zarafetle bereketlendirin.

Tabakları dolduran yemeklerin tadı farklı olabilir, ama sevdiklerinizle paylaştığınız her sofranın verdiği keyif aynıdır. Güzel bir yemek ve şık bir masayı en iyi şekilde tamamlayacak parça, doyumsuz bir muhabbettir. Yemeklerden çok, birbiri ardına patlayan kahkahalar ve dostlarla bir an bile kesilmeyen keyifli bir sohbet geceyi unutulmaz kılar. İster kahvaltı sofrası olsun bu ortam, ister bir akşam yemeği daveti, paylaştığınız kişiler sevdikleriniz olunca sofrada ne yendiği önemli değildir. Ama konu balık sofraları olunca, ayrı bir parantez açmak gerekir. Çünkü balık sofralarında paylaşılan muhabbet her zaman daha keyifli olur.BALIK SOFRASI İPUÇLARI

Balık sofrası kurmak için birçok detayı www.seninsofran.com ‘dan öğrenebilirsiniz!

• Sofranızı dekore edip süslemek için deniz kabuğu, deniz yıldızı, fener vs. gibi deniz konseptiyle uyumlu parçalar kullanabilirsiniz. Bu parçaları dengeli bir şekilde sofraya yayarak, misafirlerinizin deniz ambiyansını bütünüyle yaşamalarını sağlamış olursunuz.
• Konseptinize uygun olacak şekilde denizi ve ferahlığı yansıtacak renkleri kullanarak sofranızı hazırlayabilirsiniz. Bizim önerimiz beyaz, altın rengi ve turkuaz.
• Bir halat kullanarak, balık gecenize uygun bir supla yapmak sizin elinizde. Detaylar için www.seninsofran.com ‘u ziyaret edin!

Yayın tarihi: 22.01.2016
3239
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.