Mahmure

Babanıza En Değerli Hediyeyi Verin!

Babanıza En Değerli Hediyeyi Verin!

Braun’un kişisel bakım ürünleri ile babanızın günlük bakım rutinini zenginleştirebilirsiniz.

Bu Babalar Günü’nde ilk günden beri sizin için en iyisini isteyen tek erkeğe en doğru hediye ile teşekkür edin. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası, geniş ürün yelpazesiyle zor beğenen stil sahibi babalara hediye seçme sorununu ortadan kaldırıyor.

elektrikli tıraş, saç/sakal şekillendirme ve vücut bakım ürünleri arasından kolaylıkla seçeceğiniz hediye ile babanızın günlük kişisel bakım rutinini zenginleştirebilirsiniz.

Üst Düzey Tıraş Performansı Arayan Babalar İçin!

Dünyanın EN ETKİLİ tıraş makinası, olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi vaat ediyor. 10 farklı boyuta adapte olabilen, 5 farklı kesme aparatının mükemmel uyumunu, dakikada 40.000 çapraz kesme hareketine sahip Syncro Sonic teknolojisiyle bir araya getirerek ilk vuruşta herhangi bir tıraş makinesinden çok daha fazlasını alıyor. Bu akıllı tıraş makinesi, cilt hatlarını okuyarak uyum sağlıyor. En üst düzey tıraş performansı arayan mükemmeliyetçi erkekleri mutlu etmenin en rahat yolu.

Tepeden Tırnağa Bakımlı Babalar İçin!

Günümüz erkeğinin saç ve sakalını aksesuar gibi kullanması trendi bu yılda artarak devam ediyor. Makinanın tüm vücut için kusursuz bakımlı bir görünüm ve stil kazanımı için tasarladığı 4 çoklu bakım kiti 9 ayrı kesim şeklini bir arada barındırıyor. 60 dakika çalışma süresi ile ıslak ve kuru kullanılabilen makina saç ve sakalında farklı stiller denemeyi vaat ediyor.

Stilinden Ödün Vermeyen Babalar İçin!

Her gün dünyada milyonlarca erkek tarafından kullanılan makine erkeklerin ihtiyaçlarına yüksek hassasiyet ve konfor sunmak üzere güncellendi. Serinin en çarpıcı ürünü olan her çeşit stili yüzünüze uygulayabilmeniz için tasarlanan 2 tarağı ve 25 farklı uzunluk ayarının yanı sıra yeni hassas kadranı ile yüzünüzü en keskin çizgilerle ve düzgün şekilde şekillendirmenize yardım ediyor. Şekillendirmede eşsiz bir hassaslık sunan bu yeni ürün, erkeklere kişisel tarzlarını ifade etme gücü veriyor.

Hızlı ve Pratik Çözümler Arayan Babalar İçin!

Yenilikçi MicroComb teknolojisinin cilde sağladığı mükemmel konfor ve uyumla hiç olmadığı kadar hızlı tıraş sunan, makine günlük rutinini zaman engeline takılmadan gerçekleştirmek isteyen erkeklere hitap ediyor. Islak ve kuru kullanım sunan tıraş makinesi, her dokunuşta hem kısa hem de uzun kıllar kesildiği için tıraş zamanı azalıyor, ciltte meydana gelebilecek olası tahrişler de minimum seviyeye iniyor.

Yayın tarihi: 12.06.2017
194
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.