Mahmure

Avrupa dil pasaportu İngiliz Kültür Nişantaşı'nda

Avrupa dil pasaportu İngiliz Kültür Nişantaşı'nda

Egitimde mükemmeliğin peşinde koşan Nişantaşı İngiliz Kültür Dil Okulu, <br/> Avrupa Dil Portfolyosu esaslı eğitimde İngilizce ögrenmede başarıyı yakalamıştır.

Avrupa dil pasaportu İngiliz Kültür Nişantaşı'nda
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini de alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

20 şubesi ile her geçen gün büyümekte olan İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları kendi sektöründe teknik, idari altyapı ve gelişimini her geçen gün daha da güçlendirmektedir. Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen İngiliz Kültür

Derneği Dil Okulları Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli standart içinde sürdüre ulusal bir markadır. Asıl meslekleri dil ögretmek olan Türk ve Yabancı eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

AVRUPA DİL PORTFOLYOSU ESASLI EĞİTİM NEDİR?
Dil Pasaportu:

Bu belge dil becerileri, nitelikleri ve deneyimlerinin bir kaydıdır. Belge; Pasaport,Dil Biyografisive Dosya'dan oluşur ve deneyimleri, başarıları belgeleyen ve gösteren Avrupa Dil Portfolyosunun bir parçasıdır.Dil becerileri,'' Common European Framework of Reference for Languages:learning, teaching, assessment''adlı dosyada belirtilen uzmanlık düzeylerine göre belirlenmektedir.

Bu dil pasaportu 16 yaş üstü yetişkin öğrenen grubuna önerilmektedir. Pasaport,sahibinin yeterliliğinin olduğu dilleri listeler ve içeriği şu şekildedir:

*common European Framework'le ilişkili olan dil becerilerinin bir profili
*Dil öğrenimi ve kültürler arası deneyimlerin bir özeti
*Sertifikalar ve diplomaların bir kaydı

Dil Portfolyosu,dil öğrenimini teşvik etmek, canlandırmak ve desteklemek için oluşturulmuştur. Portfolyo, Nişantaşı İngiliz Kültür'de öğrenim görmeniz durumunda, öğreniminizi geliştirmek ve bu gelişimi gösterebilmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca başkalarına
da farklı dil ve kültür bilgilerinizi gösterebilmenizde de yardımcıdır. Avrupa Konseyi tarafından hazırlanan '' Common European Framework of Reference'' da belirlenen dil düzeyleri temel alınmıştır. Nişantaşı İngiliz Kültür'de kursunuzu tamamladıktan sonra dil çalışmalarınıza bireysel olarak devam ederseniz, kendinizi değerlendirme işlemine devam edebilirsiniz.

Öğreniminizi planlamada ve ilerlemenizi değerlendirmenizde sizi yönlendirmeye
yardımcı olacaktır.
Yayın tarihi: 06.03.2011
1305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.