Mahmure

Annenizin Hayallerini Gerçekleştirin!

Annenizin Hayallerini Gerçekleştirin!

Anneler Günü ile ilgili ilginç hediye fikirleri için, en güzel ve en anlamlı hediyelerle ilgili tüm detaylar için Hepsiburada Facebook sayfamızı takip edebilirsin...

Güncellenme tarihi:

Anneler günü, ilk arkadaşının günü! Karşılıksız sevginin ne olduğunu ilk defa öğrendiğin kadının günü! Sen büyüyene kadar ve hatta “Büyüdüm ben artık, artık ben gerçekten büyüdüm!” dediğinde bile senin hayallerini gerçekleştirmek için uğraşan kadının da artık yarım kalmış, belki de geç kalmış hayallerini gerçekleştirme sırası sende olabilir! Onun mutluluğundan beslenebileceğini, onun mutluluğuyla hafifleyeceğini biliyorsun! Öyleyse annenin hayallerinin gerçekleştirme sırası sende!

Anneler Günü Hediyesi

Bir bakalım…

Yıllar önce, ama yıllanmış kadar da öncesine gitmeye gerek yok. Lise yıllarına gidelim. Sen sabah evden çıkmadan en az yarım saat, bir saat önce erken kalkar, kahvaltını hazırlardı. Hatta o kadar uğraşmasına rağmen, senin için erkenden kalkmasına rağmen peşinde koştururdun onu. İstemediğini ve yemeyeceğini söylerdin. Gerçi o ne yapar ne eder yaptırırdı o kahvaltıyı sana ama yine de ısrar etmek zorunda kalırdı.

Öyleyse sen de ona kahvaltı hazırlayarak başlayabilirsin güne. Tabi Anneler Günü’ne özel kampanyalardan yararlanarak aldığın kahvaltı takımı olsa, güzel olmaz mı? Hani şu geçen gün, sana çocuk gibi heyecanlanarak anlattığı kahvaltı takımı! Güne iyi başlamak istiyorsan, kahvaltını yapacaksın demişler! Biz de sürpriz dolu, sürpriz bir kahvaltının muhteşem bir hediye olabileceğini düşünüyoruz!

Dünyanın en tatlı, en hamarat annesine alınabilecek hediyeleri bir düşünsene! Televizyondan açtığı şarkı eşliğinde temizlik yaparken elektrikli süpürgesi, kavalyesi; temizlik bezi ise birilerinin ona yardım etmesini istediğini belirten bir mesaj gibi düşerdi elinden yere. Sen tam karşısında başka bir şeylerle uğraşırken! Şaşırt onu! Microfiber temizlik bezlerinden al, bir yandan yardım ederken diğer yandan da Anneler Günü mesajını ilet ona: “Kurtarıcın senin için burada!” Yalnız, aman dikkat! Tozları alırken, yıllardır kullandığı dantelleri kaldırıp, temizlemeyi unutma! Danteller, yıllardır onların en yakın arkadaşları olmuştur. Her şeyi, herkesi, her an ele verebilirler!
Bu kez de yeni makyaj malzemeleri kullanan o olsun! Ona en çok yakışacağını düşündüğün fakat cesaret edip kullanamadığı o rengi bul, bu fırsat kaçmaz biliyorsun!

Son zamanlarda en çok okunan kitapların listesine göz atmaya ne dersin? Duyduk ki entelektüel bir annen varmış ve hatta bazen senden daha fazla kitap okuyup bitirdiği günler oluyormuş. Öyleyse Anneler Günü indirimlerinden faydalanmak için güzel bir fırsatın var! Hemen kitap listesini hazırla ve siparişi ver!

Anne adaylarını da unutmamak lazım! Ne de güzel, tatlı heyecanları vardır şimdi onların! Yeni annelerin hiç şüphesiz en huzurlu hissettikleri an, bebeğinin güvende olduğunu hissettiği andır. Bu durumda bebek izleme cihazı çok anlamlı bir Anneler Günü hediyesi olabilir! Bebek gelmeden, başlayan kampanyalardan yararlanmakta fayda var! Bebek bezlerini biriktirmeye başlamak akıllıca bir hareket olabilir. Tabii ıslak mendilleri ve losyonları unutmamak lazım!

Anneler Günü Önemi

Onlar en güzel hediyeleri, gerçekleşen hayalleri hak ediyorlar! Hayallerinin gerçekleşmesi için bir şeyler yapmak için hiç geç değil!

Çeşit çeşit hediye seçenekleri, türlü türlü indirimler seni bekliyor! Annelere özel en iyi kampanyalar burada! Mağazaya gitmek için vaktin yoksa, ondan ayrılamıyorsan ve yanından ayrıldığında hediye almaya gittiğini söyleyemeyeceksen, çözüm basit! Sen tıkla, tıkla tıkla, hiç çekinme tekrar tıkla; hediyen ayağına gelsin!

Daha fazla seçenek olsun, yaratıcı hediye fikirleri de olsun diyorsan detayları Anneler Günü ile ilgili ilginç hediye fikirleri için, en güzel ve en anlamlı hediyelerle ilgili tüm detaylar için Hepsiburada Facebook sayfamızı takip edebilirsin. Şimdiden tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

 

BU BİR İLANDIR!

Yayın tarihi: 02.04.2015
1123
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.