Mahmure

Alışverişte yeni boyut için tıklayın!

Alışverişte yeni boyut için tıklayın!

Keyifle gezeceğiniz MeCrea.com; alışılmışın dışına çıkan cesur tasarımcıları, birbirinden özgün butik mağazaları ve dünyaca ünlü markaları tek bir platformda bir araya getiriyor...

Birbirinden farklı zevk ve deneyimlere sahip 4 ortağın kurduğu MeCrea.com yani "Benim için Tasarlanmış" alışveriş alışkanlıklarınıza yön vermeye hazırlanıyor. Keyifle gezeceğiniz MeCrea.com; alışılmışın dışına çıkan cesur tasarımcıları, birbirinden özgün butik mağazaları ve dünyaca ünlü markaları tek bir platformda bir araya getiriyor.

Tasarımları ve özel koleksiyonları mağazalar altında toplayan MeCrea.com, müdavimleri de mağaza sahipleri de farkını ortaya koyan kişilerden oluşuyor. Nişantaşı, Milano, Galata modasını online platformda buluşturan MeCrea.com’da alışveriş ise doludizgin başladı.


Önümüzdeki günlerde sunacağı bazı ünlü İtalyan markalarının özel koleksiyonları ile yeni trendleri fısıldayan MeCrea.com, deneyimli ve ünlü tasarımcıların yanı sıra, yeni tasarımcılara da koleksiyonlarını milyonlara sergileme fırsatı sunuyor, markalarla yaptığı özel anlaşmalarla da dikkatleri üzerine çekiyor.

İçinde moda, aksesuar, takı, ev dekorasyon, çevre dostu yaşam ve daha bir çok kategoriyi barındıran MeCrea.com, farkını ortaya koyan tasarımları bir arada bulmanın kolaylığıyla ziyaretçilerine keyifli alışverişler yaşatmaya başladı bile.

MeCrea.com'un kurucuları da proje kadar renkli ve farklı...
Palladium AVM'nin de ortaklarından olan Nora Yapı'nın sahibi perakende ve AVM sektöründe deneyimli İbrahim Güler, Gürdal Mücevherat'ın sahibi mağaza zincirleri yöneten ve geliştiren Mete Gürdal, genç profesyonellerin buluştuğu Ties and Heels Club yöneten strateji ve yatırım bankacılığı alanında deneyimli Sinan Ventura ve kreatif sektör kalkınması alanında Avrupa'da çalışmalar yapmış strateji ve iletişim danışmanı Esra Bilik deneyimlerini MeCrea.com’da gözler önüne serdiler.

Her geçen gün yeni koleksiyonlar ile zenginleşen MeCrea.com, Sonbahar-Kış döneminde birçok tasarımcının birbirinden özel koleksiyonları ile alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak.

Mahmure.com Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 18.01.2013
872
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.