Mahmure

Mahmure

Yaşam

8 Mart'a özel güvenli sürüş teknikleri söyleşisi

8 Mart'a özel güvenli sürüş teknikleri söyleşisi

Dünya Rallisi'nde Türkiye'yi temsil eden tek Türk Bayan Ralli Ekibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın sürücülere özel 'Güvenli Sürüş Teknikleri' söyleşisi gerçekleştirecek.

Oltaş ile Profilo Alışveriş Merkezi'nin ortaklaşa düzenleyeceği söyleşide Continental sponsorluğunda yarışan Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Zeynep Merkit- Begüm Özkan trafikte güvenli sürüş için deneyimlerini paylaşacaklar.

Koç Topluluğu'na bağlı Oltaş tarafından Türkiye'de pazarlanan Continental lastikleri, Profilo Alışveriş Merkezi ile ortaklaşa 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da gerçekleşen Dünya Rallisi'ne Continental'ın sponsorluğunda katılan Türkiye Bayanlar Şampiyonu Zeynep Merkit-Begüm Özkan ekibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Profilo Alışveriş Merkezi'nde kadınlara özel ''Güvenli Sürüş Teknikleri'' konulu bir söyleşiye katılacaklar.

8 Mart 2003, Cumartesi günü saat 13.00'te Profilo Alışveriş Merkezi'nde düzenlenecek söyleşide kadın sürücülere yoğun trafikte, bozuk yol koşullarında, yağışlı ve karlı havada güvenli sürüş için öneriler sunulacak.
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.