Mahmure

2014’ün Kişisel Tasarım Modası

2014’ün Kişisel Tasarım Modası

Bu yılın ve gelecek yılların moda trendi artık kişisel tasarımlar.

Güncellenme tarihi:

Kişisel tasarım yaratıcılarının oluşturduğu bir moda trendi var artık. Bir çok ünlüye bot ve aksesuar tasarımlar yapan Nilly’s Boutigue kişisel tasarımcısı Kübra Nazar, “Önümüzdeki yıl tasarımlarda kişisellik ön plana çıkıyor her alanda olduğu gibi hanımlar moda da kendini farklı hissetmek istiyor. Bizde bu seçim hakkını hanımlarımıza veriyoruz. 2014 kişisel tasarımda moda taşlı botlar ve aksesuarlar var” dedi.

Moda Ben Tekim Havası

Hanımlar özel olmayı çok severler. Bunu gerek ayakkabısında, gerek çantasında, gerekse kıyafetine yansıtmak istediklerini düşünüyoruz ve bizde onlar için özel tasarımlar yapıyoruz seçim hakkını onlara sunuyoruz. Biz tasarımımızı yapıyoruz müşterimiz sunuyoruz müşterilerimiz de eklemek istedikleri ekliyorlar, çıkartmak istediklerini çıkartıyorlar bazı müşterilerimiz ruh haline göre tasarımlarımıza yenilikler katabiliyor ve klasiğin dışına çıkma istiyor. Bizde onlara bu tasarımları yaparken çok mutlu oluyoruz. Çünkü her tasarım, yeni bir zevk, yeni bir hikaye yeni bir fikir, yeni bir heyecan oluşturuyor.

Kış da şık olabilirsiniz

Bizim kişisel tasarımda bir diğer idamız kış aylarında şıklığı sağlıyoruz. Kışın şık olmak kalın palto botlarla çok zordur biliyoruz.Bunun için tasarımlarımızda parıltıya, gösterişe önem veriyoruz ve hanımlarımızın kış aylarında da şık ve gösterilişli olmasını sağlıyoruz. Yeni yıl da kadınların ayakları ,eldivenleri kulaklıkları ve diğer bütün aksesuarlarında taşlar ve pullar görülecek. Hem konforuna hem de süsüne düşkün hanımlara şık ve sıcak botları tavsiye ediyoruz.

Nilly’s Boutique’in kişisel tasarım ürünleri bilgi için
İnstagram; nillysboutique
Mail; nillysboutique@gmail.com
İletişim için; 0532 164 47 57 ‘den ulaşabilirsiniz

Yayın tarihi: 06.12.2013
12419
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.