Mahmure

12 İlde 12 Uzman Sorularınızı Yanıtlıyor

12 İlde 12 Uzman Sorularınızı Yanıtlıyor

Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt’un editörlüğünde yayımlanan ‘200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi’ kitabında yer alan uzmanlar, “LC Waikiki Aile Buluşmaları” projesiyle Türkiye’nin değişik şehirlerinde aileler ile bir araya gelecek. İlk buluşma 23 Nisan’da.

Güncellenme tarihi:


12 ŞEHİR 12 UZMAN

0-6 yaş çocuk yetiştirme konusunda uzman tavsiyeleriyle öneriler sunan ‘200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi’ kitabında yer alan uzmanlar, Ömür Kurt’un moderatörlüğünde aileler ile buluşacak. Türkiye’nin lider moda ve perakende markası LC Waikiki ile önceden belirlenmiş 12 şehirde ailelerle buluşacak olan uzmanlar, çocuk yetiştirmenin sırlarını paylaşacaklar.

İLK BULUŞMA 23 NİSAN’DA

‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’nın ilki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek. Ünlü balet Tan Sağtürk’ün konuk olduğu oturumda “Çocuklar için sanat” konusu konuşulacak. 23 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’te başlayacak olan söyleşi, İstinye Park AVM’de gerçekleştirilecek. Herkese açık olan buluşmada Tan Sağtürk, çocukları sanata yönlendirmenin faydalarını anlatıp, halkın sorularını yanıtlayacak.

HERKESİ SÜRPRİZ HEDİYELER BEKLİYOR

İlki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İstinye Park AVM’de gerçekleşecek olan ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’nda katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor. Ömür Kurt’tan ve Tan Sağtürk’ten imzalı 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi ile beraber başka hediyeler de verilecek.

Yayın tarihi: 17.04.2018
1698
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.