Uzmanlar

Zayıflamaya bitkisel çözüm

Zayıflamaya bitkisel çözüm

Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, Mahmure kullanıcılarının zayıflama problemleriyle ilgili sorularına ve bitkisel zayıflama ile ilgili merak ettiklerine yanıtlar veriyor.

Güncellenme tarihi:
Herbalium Doğal Ürünler Merkezi, bitkisel ürünler konusunda bir çok çeşidin yer aldığı bir yer. Kendilerine zayıflamak için başvuran kişilere "zayıflama tozu" ve bitkisel zayıflama damlasını öneriyorlar... Ama kilo alma hali her bünyeye ve yaşa göre değişiyor. O yüzden de onlarca soru alıyorlar bu konuda. Merkezden Volkan Kurt, bundan sonra, zayıflama problemi olan herkesin sorularına bu köşeden yanıt verecek....

Bitkisel ve yağ eritici özeliği ile kadınların ilgisini çeken "zayıflama tozu" haberine geçtiğimiz günlerde yer vermiştik. Bu habere hayli mail geldi. Eh, kilo deyince akan sular duruyor. Herkes incelmenin, güzelleşmenin peşinde. "Daha da çabuk nasıl kilo verilir" sorusunu soruyorlar genellikle. Tamamen şifalı bitkilerden ve bitki tohumlarından oluşan zayıflama tozunun hiçbir katkı maddesi içermeyişi ilgiyi artırıyor. Ayrıca ürünlerin içindeki vitamin ve mineraller de ayrıca faydalı. İlgiyi görmesinin en önemli nedeni de yağları yakma özelliğinin bulunması. Zayıflama tozu ve damlasının formül sahibi Herbalium'un yöneticisi Volkan Kurt, özellikle şunun da altını çiziyor: "Zayıflama çaylarıyla su kaybederek verilen kilo hem sağlıklı değil hem de metabolizmayı bozuyor. Organların sağlıklı faaliyet göstermesi için yeteri kadar suya gereksinim varken, çaylarla vücut için ihtiyaç olan sular da dışarı atılıyor. Vücuttan sıvı atmakla zayıfladığını sananlar daha sonra hayal kırıklığıma uğruyor."

www.herbalium.net sitesinde bu konuda hayli geniş bilgi mevcut. Ancak biz, sıcağı sıcağına merak ettikleriniz yanıtlansın istedik. Bu konularda bundan böyle, sorularınızı bu köşede (her çarşamba) Herbalium'dan Volkan Kurt yanıtlayacak.

Kafanızdaki soru işaretleri hakkında sizi ilgilendiren yanıtlardan da yararlanabilirsiniz. Dilediklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca diğer şifalı bitkilerle ilgili soruları da yöneltmeniz mümkün..

Yanıtlar

Nasıl emin olabilirim?

Geçen hafta Aktar'dan zayıflama tozu aldım, üstelik daha ucuz... Bence fiyatı çok yüksek, çünkü ben asgari ücretle çalışıyorum. 10.00 YTL'ye aldığım otla bunun arasında çok fark var. Tabii içeriğini bilemiyorum, bahsedilen bitki tohumlarını karıştırdı. Nasıl emin olacağım fark olmadığına?


Bu bahsedilen zayıflama setinde zayıflama tozunun etkisi sadece tok tutması ve bağırsakları çalıştırmasıdır. Elbette maliyeti düşüktür. Bu setin içerisinde maliyeti yüksek olan madde saf bitki özleri damlasıdır. Yağların yakılmasına yardımcı olan madde de zaten bu damladır. Fakat ikisinin birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu arada aktarlardan aldığınız karışımın içerisinde sinemaki vardır. Sinemaki bitkisi sürekli kullanıldığında çok zararlıdır. Dikkat edin...

Emzirme döneminde kullanılabilir mi?...

Daha önce kullandım, 1 haftada 3 kilo verdim... Süperdi. Emziren anneler kullanabilir mi? 16 aylık kızımı halen emziriyorum, kullanmamda sakınca var mı?


Emziren kişiler bu ürünü rahatlıkla kullanabilir. Hiçbir zararı olmaz. Hatta içeriğindeki keten tohumu ve rezene gibi bitkilerin sütü artırdığı da bilinmektedir.

Zayıflamam lazım

Nereden ulaşabiliriz bunlara ve maliyet ne olur? İyi günler...


www.herbalium.net'ten irtibat kurarak bu ürünü isteyebilirsiniz. 30 gün yetecek miktardaki zayıflama tozu ve damlası 78 YTL'dir.

Zararları var mı?

Ben Gülsüm Demir, 20 yaşındayım, sitenize girdim. Toz ve damla demişsiniz, ikisini de mi kullanmamız şart? Yoksa tozunu kullansak olur mu? İyi günler...


2 ürünü birlikte kullanmak gerekmektedir. Sadece zayıflama tozunu kullanmak yeterli değildir.

Mükemmel sonuç veriyor...
Bu ürünü arkadaşım kullandı, mükemmel sonuç aldı. Özellikle göbek ve bel kısmı çok iyi sonuç vermiş. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yayın tarihi: 05.02.2008
« tüm yazıları
Soru Sor
3776
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.