Uzmanlar

Yaz geliyor, zayıflamak istiyorum!

Yaz geliyor, zayıflamak istiyorum!

Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, Mahmure kullanıcılarının zayıflama problemleriyle ilgili sorularına ve bitkisel zayıflama ile ilgili merak ettiklerine yanıtlar veriyor.

Merhaba, ben 18 yaşındayım. Sorunum şu: Ben uzun bir zaman spor yaptım ve kilom 56-57 civarındaydı ama bırakalı 3 sene oldu. Şimdi 67 kiloyum, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Boyum da 160. İdeal kilom nedir? Ayrıca zayıflama tozları onunla birlikte yaptığım diyet ve de step aerobik yapmamın bana ne kadar faydası olabilir. Ya da kilo vermek için başka neler yapmalıyım? Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Ürünlerimizi düzenli olarak aksatmadan kullanıp, tatlı ve hamur işi ürünlerden de mümkün olduğunca uzak durarak sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkündür.Yaşınız itibariyle ve yapacağınız spor ya da egzersizlerle ideal kilonuz olan 50 kg'a kısa sürede ulaşacağınıza inanıyorum.

Ben 19 yaşındayım. 1.57 boyunda, 63 kiloyum. Bu kilolardan nasıl kurtulabilirim? Ne yapmam lazım? Ne yaptıysam olmuyor. Ekmek yemiyorum, abur cubur yemiyorum ama yine de olmuyor. Ne olur bana yardım edin.

Ürünlerimizi düzenli olarak aksatmadan kullanıp, tatlı ve hamur işi ürünlerden de mümkün olduğunca uzak durarak sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkündür. Ama ekstra bir tetikleyici istiyorsanız egzersizi de deneyebilirsiniz bu arada. Yaşınız itibariyle yapacağınız bazı egzersizlerle ideal kilonuz olan 47 kg'a ulaşmanız hiç zor değil.

Merhaba, zayıflama setinizi 15 gündür düzenli olarak kullanmakta ve yediklerime de dikkat etmekteyim, ancak bir zayıflama söz konusu olmadı. Bir hata mı yapıyorum yoksa bu set her bünyede etkili olmayabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler...

Bazen yüzde 2 de olsa bazı metabolizmalar bu tür bitkisel ürünlere geç tepki verebiliyor. Bu gecikmeye etken olarak aşırı kahve ve çay tüketimi, daha öncesinde uzun süreli form türü çaylar tüketilmesi neden olabiliyor. Ürünler tamamen bitene kadar düzenli olarak kullanmaya devam edin. Eski alışkanlıklara göre değil de tokluk hissinize göre yemek yiyin. Ürünleri aksatmadan ve tatlı ve hamur işi ürünlerden de mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

Merhaba, ben 18 yaşındayım. Boyum: 165cm ve kilom:50. Evet biliyorum kilolu değilim. hatta zayıfım, ama tek sorunum göbeğim. Bu göbeği nasıl yok edebilirim doğal yollarla? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Size bölgesel zayıflama ve selülit için kullandırdığımız bitkisel masaj yağını kullanmanızı öneririm.

Bir süredir, piyasada satılan zayıflama çaylarını kullanıyorum. Önce bağırsaklarım bozuldu, ardından da kabızlık baş gösterdi. Şimdi bağırsaklarımda sorun var. Ne yapmamı önerirsiniz?

Öncelikle içtiğiniz bitkisel çayı kullanmayı bırakın. Bu tür bitkisel çayların içeriğindeki bitkilere dikkat etmek gerekiyor. Genelde bu tür karışımlar,vücuttan su atılmasını sağlayan ve aşırı bağırsak çalıştırıcı bitkilerden oluşmaktadır. Bu tür ürünler uzun süreli kullanımda bağırsak tembelliği yapabilmektedir. Bizim zayıflama setinin içeriği tamamen, yağların yakılmasına ve vücuttan atılmasına yönelik bitki ve bitki özlerinden oluşmaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Bitkisel zayıflama tozunun yer aldığı bir set kaç gün gidiyor?

Herbalium Bitkisel Zayıflama Tozu ve Z34 Bitki Özleri Damlası düzenli kullanımda tam 1 ay gitmektedir.

Ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra verdiğimiz kiloları tekrar geri alır mıyız?

Almazsınız çünkü, ürünlerimizin içerisinde vücuttan su atıcı, idrar söktürücü yada bağırsakları aşırı çalıştırıcı hiçbir bitki bulunmamaktadır. Ürünlerimizin içeriği tamamen, yağların yakılmasına ve vücuttan atılmasına yönelik bitki ve bitki özlerinden oluştuğundan, ürünü bıraktığınızdan dolayı bir kilo alımı söz konusu olmaz.

Bu zayıflama setini kullanırken yanında diyet yapmamız gerekiyor mu?

Bu zayıflama setini kullandığınız müddet içinde tatlı ve hamur işi ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmak yeterli olacaktır.

Bitkisel karışımı sadece yağsız yoğurtla mı yiyebiliriz?

Genelde tokluk vermesi açısından ve yenme kolaylığından dolayı yoğurtla yenmesini tavsiye ediyoruz.Yoğurt haricinde sıcak olmayan ve kilo yapmayacak herhangi bir içecekle de tüketilebilir. (Örneğin: su, ayran, yağsız süt, taze sıkılmış portakal suyu..)

Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt
Herbalium Doğal Ürünler Merkezi
Yayın tarihi: 15.04.2008
« tüm yazıları
Soru Sor
2591
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.