Uzmanlar

Kırışıksız cildin sırrı damıtılmış bitki yağında!

Kırışıksız cildin sırrı damıtılmış bitki yağında!

Kadının cildinin kalitesi, güzelliğin birinci şartıdır. Taze, kadifemsi, kırışıksız cildin gerçek sırrı, damıtılmış bitki yağında gizli. Hem gençler hem de kırışıklarla mücadele eden orta yaş kadınları için damıtılmış şifalı bitkilerden elde edilen yağlar, bu sorunlarla doğru mücadelenin yolu.

Güncellenme tarihi:
Kırışıksız cildin sırrı damıtılmış bitki yağında!
"Kadının yaşı yoktur" derler. Doğanın sırlarını keşfetmek için hangi yaşta olduğunuz önemli değil. Zaten, genç görünümü bile olumsuz yönde değiştiren dış koşulların gittikçe çoğalması, güzellikte "doğaya dönüş"ü zorunlu kılıyor. Doğal yapısını yitiren çevre koşullarının olumsuz etkileri, gıdaların bozulması da cildi erkenden yaşlandırıyor. Bunları göz önünde bulundurursanız, doğadaki bazı sırlarla buna çare aramak en doğru yöntem.

Cildin kayıplarını geri getirmek için ne yapmalı?

Ne yaparsanız yapın, kırışıksız ve parlak bir tene sahip değilseniz, karşı cinse verilen ilk izleniminiz negatiftir. Gittikçe kaybolan, havası egzozla dolan havada bozulan cildin görünümü, sıcak olan bu mevsimle birlikte daha fazla soruna maruz kalıyor. Güneşte fazla kalınca kahverengi renk bozuklukları, kırışıklıklar ve kızarıklıklar ortaya çıkıyor. Ayrıca yaşanan stres ve üzüntüler cildi ya solgunlaştırıyor ya da sivilceleri tetikliyor. Alkol, sigara ve vitamin yetersizliği ise genç cildin diğer büyük düşmanları..

Gerçek gençlik iksiri

Hem natürelliğini yitiren dünyamızın genç nesli hem de yaşı ilerleyen kadınların geriye dönüş formülü de bu damıtılmış şifalı yağ damlalarında... Yalnız doğru ve sağlıklı topraklarda yetişen bitkiler olması kaydıyla! Hepsinin miktarının uzman bir el tarafından belirlenerek, oluşturulmasıyla ortaya çıkanın "gerçek güzellik iksiri" olduğunu söylemek isterim.

Damlayan güzellik

Çoğunuz muhtemelen deri kusurlarınızı başka bir sürü ürünle gideriyorsunuz. Kimi kimyasal bileşenler içerdiği için cildi bozabiliyor, bazısı ise allerjiye neden oluyor. Bütün bunlara gerek kalmadan tek bir uygulama ile nasıl çözerim diye düşünüyorsanız, bitkileriden damlayan güzelliğin ne olduğunu kesinlikle öğrenin. Bu ekonomik koşullarda, faydası olmayan onlarca ürünü güzellik masasına doldurmak yerine, mucizevi doğal yağların cilde etkisini öğrenin. Ama bunun belli ölçülere, doğal formata uygun olarak hazırlanmış olanı geçerli. Ayrıca, aylarca aktar depolarında beklemiş olan bitki yağlarının gençliğe sağlayacağı katkı olumsuz olacaktır.

Hücre yenilenmesini teşvik ediyor!

Kısa vadeli etkileri ile gençlik, güzellik veren damıtılmış şifalı bitkilerin yağları, ciltte yaşı geriye götüren pozitif hareketler geliştiriyor: Canlandırıyor, güçlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor. Gerekli beslenmeyi sağlayarak, kırışıklıkları yok ediyor. Tende hücre yenilenmesini teşvik ederek, esneklik ve sıkılığı yeniden kazandırıyor. Yorgun ve susuz bir cilt için, uyarıcı rolüyle hemen nem kazandırıyor.
Yayın tarihi: 05.08.2010
« tüm yazıları
Soru Sor
8162
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.