Uzmanlar

Fito-zayıflama: Doğada zayıflatan üç çare

Fito-zayıflama: Doğada zayıflatan üç çare

Yaza çok az kala şu an, doğru ve doğal zayıflama yolunu arayan herkes "Fito-zayıflama" ile ilgileniyor. Doğanın en cömert hediyesi olan bazı "Fito-zayıflama" sayesinde kilolar, kalıcı olarak yok oluyor.

Diyet takviyeleriyle kilolardan kurtulamayanlar için doğal bir güç taşıyan bu yöntemi uygulayan çok sayıda insan var. Modern genç kızların seçimi ondan yana. Yaza hazırlık için gerçek kilo vermenin doğru çözümü, 3 çareyi içinde barındıran, "Fito-zayıflama" yolunda.

"Fito-zayıflama" cilt altında yıllardır biriken inatçı yağları yok etmek umuduyla çabalayan ama başaramayanlar için. Herbalium Bitki Merkezi'nin uzmanları bunun için doğal ve bitkisel yolları araştırıyor. Kilo nedeniyle mücadele eden çok insan var. Adeta inatçı kilolara ve selülitlere sahip olanlar için tasarlanmış bitkiler mucize yaratıyor. Yağ yakmayı etkinleştirmek için bir tonik görevi gören doğal güçler, kilodan kurtulmaya doğru çözüm getiriyor. Kullananların da tanıklıklarıyla bütün bu uygulamanın sonucunda, yağlı ve pütürlü bölgeler yok olarak "sütun gibi" bir vücudun yolu açılıyor.

Kilo, Türk kadını için kronik bir sorun. İştahları ile baş edemiyorlar ve küçük bir mideyi zamanla büyüterek daha da çok tüketmeye başlıyorlar. Bitkilerin toz haline getirilmiş olanı iştahı kesiyor, doğal yağların bedendeki işlemi ise inceltiyor, yağlardan pürüzlü hale gelen vücudu yeniliyor. 1.5 ay içinde deri altında hiçbir yağlı kalıntı bırakmıyor. Doğal çay ise bedeni temizleyen yağların kolayca atılımını sağlayan bir sıvı görevi görüyor: Şimdiye kadar hiç doğal kombinasyon böyle bir zayıflama şansı vermedi. Kadınların pek çok çoğunun fiziksel görünümüne darbe vuran selülitli alanlardaki "portakal kabuğu' etkisi için doğal güçler devreye giriyor. O bölgeyi özel bitki yağı ile ovmak yeterli. (www.bitkiselzayiflama.net)

Kilolar gidince gevşeyen cildi de yeniliyor
Doğal bitkilerin gücüne inanan herkesin başvurduğu yol, şişmanlar arasında büyük ilgi görüyor. Yeterli yakma enerjisini içinde taşıyan biyoaktif bitki moleküllerinin gücü, şişman bedenin her kısmı için işlevsel. Fito-zayıflama yoluna en çok, sürekli bir mücadeleyle yorulan kilo verme savaşçıları ilgi gösteriyor. Yeme yoluyla tüketilen öğütülmüş bitki ve tohumlardan elde edilen toz zayıflamanın sadece hızlı değil, kalıcı yolunu da getiriyor. Bitkilerden çıkan yağlardan oluşan doğal inceltici ise hızla deri altında inip, idrar yolu ile fazlalıkları bedenden atıyor. Üçüncü yol ise bunları devam ettirirken, kiloları yok edici özelliği buluna çaydan günde üç kez içmek. Kısa sürede sağlıklı incelme sürecini hızlandırıyor bu üç çare.

Yayın tarihi: 07.05.2010
« tüm yazıları
Soru Sor
7489
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.