Uzmanlar

Doğal yollardan zayıflayın

Doğal yollardan zayıflayın

Doğal Ürünler Uzmanı Volkan Kurt, Mahmure kullanıcılarının zayıflama problemleriyle ilgili sorularına ve bitkisel zayıflama ile ilgili merak ettiklerine yanıtlar veriyor.

Güncellenme tarihi:
1,68 boyunda ve 90 kiloyum kilomun 60 kg olması gerektiğini öğrendim. Diyet yapsam da kilo veremiyorum, tatlıya çok düşkünüm. Bu ve damlasını alırsam ne kadar sürede sağlıklı kiloma ulaşabilirim ve alacağım bu ürün ne kadar süre yetecek yani her ayda bir mi? Ya da her haftada bir mi bitiyor?

Herbalium Bitkisel Zayıflama Tozu ve Z34 Bitki özü damlası düzenli kullanımda tam 1 ay
Gitmektedir. Bu müddet boyunca ürünü aksatmadan düzenli kullanıp, mümkün olduğunca tatlı ve hamur işi ürünlerden de uzak durarak ayda sağlıklı bir şekide 4-6 kilo vermek mümkündür. Zayıflama setimizi istediğiniz kiloya ulaşana kadar kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda her hangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Tesadüfen yanıtlarınızı okudum ve bir üründen bahsediyorsunuz, ama bu ürün hakkında bir bilgi bulamadım. Türlü zayıflama yöntemleri denedim ama başarılı olamadım. 37 yaşında, 170 cm boyunda ve 69 kiloyum, ürününüz hakkında nasıl bilgi sahibi olabiliri?

Ürünümüz hakkında geniş bilgiye www.herbalium.net adresinden yada 0216 456 64 94 - 0216 456 73 63 nolu telefonlardan ulaşmanız mümkündür.

Benim bir arkadaşım kekik suyu ile zayıflamak iyi diye ona başladı. O, çok aşırı kilolu, benim ise 7 kilo fazlam var. Ve bütün bu kilo da doğumdan sonra kaldı. Kararsızım, acaba hem kekik suyu hem de zayıflama tozu kullansam daha çok kilo verebilir miyim?

Kekik suyu zayıflamak için tek başına yeterli olmaz. Bitkisel Zayıflama Tozumuzun içeriğinde kekik bulunmaktadır. Ayrıca kekik suyu içmenize gerek yoktur.

Not: Yüksek tansiyon sorunu olan kişilerde fazla kekik kullanımı tansiyonu tetikler.

Ben 96 kiloda spora başladım ve 1 ayda 5 kg verdim halen devam ediyorum. Fakat kilo vermem yavaşladı neden acaba? Bir de günde 2 saat spor yapıyorum yeterli mi? Kilom şu an 90, boyum 1.60. Kaç kg olmam gerekiyor? Sorunlarımıza çare bulduğunuz için teşekkür ederim. Ben ilaç ve tozları da denedim ama midem rahatsız olduğu için onlardan vazgeçtim. Siz ne önerirsiniz? Teşekkür ederim.

Eğer bitkisel zayıflama ürünleri midenizdeki rahatsızlıktan dolayı kullanamıyorsanız eğer, bence sporun yanında diyet de uygulamaya başlarsanız daha hızlı ve daha çok kilo verebilirsiniz. Bu arada unutmayın ki verilecek kilo azaldıkça, kilo vermek de o derece zorlaşacaktır.

Sayın Herbalium yetkilileri, bitkisel zayıflama kalıcı mıdır? Örneğin verdiğim 5 kiloyu kaç sene muhafaza edebilirim? İyi günler efendim.

Her bitkisel zayıflama ürünü kalıcı olmaz. Kullanacağınız ürünleri satın almadan önce içerisinde vücuttan su atılmasına yönelik ve aşırı bağırsak çalıştırıcı bitkiler olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Özellikle Sinameki bitkisi uzun süreli kullanımlarda bağırsak tembelliğine yol açabilir. Herbalium Bitkisel zayıflama tozunun içeriği ise tamemen yağların yakılmasına ve vücuttan atılmasına yönelik olduğundan, belirli bir kiloya ulaştıktan sonra o kiloyu korumak tamamen sizin elinizde.

Aslında benim sorum belki çok basit kaçabilir ama 1.68 boyundayım ve 58 kiloyum. Ama vücudumda fazlalıklarımın olduğunu görüyorum. Tatlıya çok düşkünüm. Diet uzmanının verdiği listeye göre hareket edip öyle kilo veriyorum, spor salonuna gidiyorum. Ancak istediğim kiloya geldikten sonra tekrar dengesiz besleniyor ve verdiğim kiloları alıyorum. Bunun önüne geçebilmem için ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

Boyunuza göre kilonuz gayet normal. Bence beslenme tarzınızı ve alışkanlıklarınızı yeniden düzenleyerek ve düzenli egzersiz hareketlerle formunuzu korumanız mümkün olacaktır. Bölgesel zayıflama probleminiz varsa eğer bunun için ürettirdiğimiz bölgesel zayıflama ve selülit masaj yağımızı kullanmanızı tavsiye ederim.

Ürünlerinizi kullanırken diyet yapmak gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa 1 günlük örnek beslenme tablosu gönderebilir misiniz?

Ürünlerimizi kullanırken, mümkün olduğunca tatlı ve hamur işi ürünlerden uzak durmak yeterli olacaktır.

Ben zayıflama tozuyla henüz tanıştım. 17 yaşındayım ve ÖSS'ye gireceğim için bu sene oldukça hareketsizim ve stres dolayısıyla çok kilo aldım. Boyum 174 cm, kilom 78 ve artmaya da devam ediyor. Ürününüzü duyduğumda çok sevindim. Çünkü aynı zamanda zor kilo veren bir bünyem var. Yalnız kafamda birkaç soru işareti var. 1- Yaşım dolayısıyla herhangi bir zararı olur mu? 2- Yanında bir egzersiz veya özel bir diyet gerekir mi? 3- Herhangi bir yan etkisi var mı ve bazı ürünler gibi bırakınca tekrar kilo alma ihtimaliniz var mı? 4- Fiyatlarda bir kampanyaya gitme ihtimaliniz var mı 5- Üründen memnun kalma yüzdesi nedir? Yani ürünü kullanan ve kilo verenlerin yüzdesi veremeyenlere oranla nedir? İlgilendiğiniz için teşekkürler. Benim için gerçekten çok önemli. Hem sınav stresi hem kilo alma stresi oldukça yoruyor insanı. Umarım ürün bende de işe yarar.

12 yaş üstü her insan zayıflama ürünlerimizi kullanabilir. Ürünlerimizi aksatmadan düzenli bir şekilde kullanıp, tatlı ve hamur işi ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmak gerekir. Ürünler tamamen bitkisel ve doğal olduğundan insan sağlığını etkileyecek her hangi bir bitki bulunmamaktadır. Ürünlerimizin en önemli özelliği vücutta birikmiş yağların yakılmasını ve vücuttan atılmasını sağladığından, ürünümüzü bıraktığınız için tekrar kilo alımı söz konusu olmayacaktır. Ama elbette aşırı beslenme söz konusu olursa haliyle kilo alırsınız. Yaklaşık 1 senedir ürün fiyatımız değişmedi. Piyasa koşullarında ürünümüzün fiyatının makul olduğunu görebilirsiniz. 2 set ve üzeri alımlarda indirimlerimiz söz konusudur. Dediğim koşullarda ürünü kullanıp kilo vermemek çok zor aslında. Bu insan metabolizmasına göre değişir.Bu arada sınavlarınızda başarılar dilerim.

Ben romatoit artrit- amiloidoziz- ailesel akdeniz ateşi- hipertansiyon hastasıyım. Her iki kalçamda protez var. Rahatsızlıklarım ve işim nedeniyle spor ve hareket yapamıyorum. Ayrıca yapmayı ve yemeyi çok seviyorum, boğazıma da hakim olamıyorum. Bana bu ürünün sporsuz ve diyetsiz işe yaradığını söyleyebilir misiniz? Yaşım: 40 - Boyum: 1:58 - Kilom: 67 Ne kadar kilo fazlalığım var? Ve ürününüzü ne kadar süre kullanmam gerekir? Bana çok acil bilgi verirseniz sevinirim.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ürünümüzün size de faydası olur ancak ne kadar faydası olup olmayacağını kullanıp görmek gerekir. Her zaman belirttiğimiz gibi insan metabolizması farklılıklar göstermektedir. Spor yapma imkanınız olmayabilir ama zayıflamak isteyen kişilerin mutlaka az da olsa boğazına hakim olması gerekir. Özellikle tatlı ve hamurlu yiyeceklerden uzak durunuz. Bu zayıflama setinin içersinde bulunan zayıflama tozunun etkisi zaten tok tutmasıdır. Yani bu tozu yoğurtla karıştırıp yedikten 15 dakika kadar sonra yemek yiyeceğiniz zaman açlık hissettiğiniz kadar yemek yiyin. Yani alışkanlıklarınız kadar değil. Siz de bilirsiniz ki zayıflama konusunda tabağa koyduğunu yemek miktarı bile önemlidir.

Zayıflama tozu ve damlası ile ilgili bilgi almak istiyorum. Verilen kilolar akabinde geri dönüşümü nasıl oluyor? Ne kadar etkileyici ve yan etkisi var mı ürün bittiğinde tekrar almamız gerekiyor mu?

Herbalium bitkisel zayıflama tozu ve Z34 bitki özleri damlasının içeriği ise tamemen yağların yakılmasına ve vücuttan atılmasına yönelik olduğundan, belirli bir kiloya ulaştıktan sonra o kiloyu korumak tamamen sizin elinizde. Yani ürünümüzü bıraktığınızdan dolayı bir kilo alımı söz konusu olmayacaktır. Ürünlerimiz tamamen bitkiseldir. Ürünlerimizi istediğiniz kiloya ulaşana kadar kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Herbalium Doğal Ürünler Merkezi
Yayın tarihi: 15.02.2008
« tüm yazıları
Soru Sor
3219
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.