Uzmanlar

Çörek otu yağı göğüs büyütmede etkili

Çörek otu yağı göğüs büyütmede etkili

Estetik sorunlarınız için doğaya başvurduğunuzda, doğa sizi yanıltmaz. Özellikle cildiniz bu soğuk havada daha kolay bozulur ve olumsuz bir görünüm kazanır. Rüzgar ve soğuk hava ile temas eden deriye özel ilgi göstermelisiniz. Çünkü soğuk kan dolaşımını yavaşlatır ve bu cildin çok çabuk kurumasına yol açar, kaba bir yüzey oluşturur.

Çörek otu

Sadece cilt için değil birçok estetik problem için bazı doğal yollar var. Örneğin küçük göğüs problemini birçok kadın yaşıyor. Doğada ona da çare var! Evde yaptığınız doğal uygulamalarla, etkili olarak bilinen doğal maddeleri kullanarak kendinizi yenileyebilirsiniz. Bazı doğal yüz maskelerini veya bitki yağlarını cilt ve estetik sorunlarınız için kullandığınızda çok güzel sonuçlarla karşı karşıya kalırsınız.

Güzelliğin ve sağlığın bitkisi çörek otu
Eski zaman şifacılarının pek çok hastalık için önerdiği bir bitki olan Çörek Otu'nun günümüzde değeri yeniden keşfedildi. Bugün bu bitkinin sadece siyah renkli tohumunda değil, yağında da birçok şifa var. İçeriğindeki uçucu yağlar, elementler, vitaminler ve enzimlerden dolayı, çörekotu yağının pek çok önemli faydaları bulunuyor. Hemoroid, egzama, deri mantarı, sedef hastalığı, astım, bronşit, öksürük, enfeksiyonlar, akne, eklem ağrıları, zatürre, mide ağrısı ve bağırsak sorunları gibi hastalıklarda geleneksel tıbbın yanı sıra tamamlayıcı tedavi olarak kullanılan bitkinin yağının fazla bilinmeyen bir özelliği de, göğüs büyütmede "doğal estetik" vazifesi görmesi. Hergün düzenli olarak bu doğal yağla masaj yapıldığında, 2 ay gibi bir sürede gözle görülen büyüme gerçekleşiyor. Bir başka yöntem ise rezene çayı demleyerek hazırlamak. Bu çaydan 1 fincan alarak soğutun ve içine 5-10 damla çörek oku yağı dökün, iyice karıştırın. Bu losyona ellerinizi batırıp göğüslerinize masaj yapın… Her akşam bu masajı yapabilirsiniz.

Yayın tarihi: 19.01.2012
« tüm yazıları
Soru Sor
91055
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.