Uzmanlar

Bikini giyme özgürlüğü için doğal teknikler!

Bikini giyme özgürlüğü için doğal teknikler!

Düz bir göbek, biçimli bacaklar, mayonun içinde fit bir vücut... Şimdi herkes plajda utanmadan bu formda dolaşmayı hayal ediyor. Doğal bitkilerle zayıflama uzmanı Volkan Kurt, sizden gelen sorulara yanıt veriyor.

Bana gelen sorularda göbek ve basen görüntüsünden şikayet eden o kadar ve genç kız var ki. Çünkü herkes yaz geliyor diye sıkı diyetlere girdi ama işe yaramadı! Sadece o da değil: Bir sürü şeyi denemişler kilo verme adına ama bir fayda görememişler. Böyle olması zaten olağan bir durum. Çünkü yağ hücreleri en çok bu karın, basen ve kalça bölgelerinde yer ediniyor... Katı diyetlerle bile onları eritemeyen kadınlar ideal bir çözüm arıyor. Çünkü göbek en son zayıflayan bölge. Onun için baştan göbeğe odaklanmak gerekirdi. Artık forma girmenin tekniği değişti. İnsanlar kısa sürede zayıflamak için doğadaki şifa tekniklerinden faydalanıyor. İnatla erimeyen yağlarla baş etmek için zaman yok diyorsanız, doğanın gösterdiği yoldan gidin. 14–50 yaş arası herkesin büyük derdi olan bölgesel yağlanma faciasına karşı, yağları hızlı ve kalıcı olarak eriten yol, bazı şifalı bitki tozlarının öğütülmüş formunda. Bunların damıtılarak ilde edilen saf yağları ise selülit, ve cilt bozulması gibi pek çok sorunda da etkili. 1 aylık sürede 1 ya da 2 beden incelmeyi sağlayan doğal yolla ilgili hemen herkes soru soruyor. Hızlı zayıflamanın şifrelerini çözen bu yanıtları dikkatle okuyun!


Merhaba, benim karın ve mide bölgemde yağlanma var. Çok yürüyüş yapmama ve bisiklet kullanmama rağmen gitmiyor. Bir öneri sunarsanız sevinirim.

"Karın ve mide bölgemdeki yağları nasıl eritebilirim?" sorusu bu dönem en çok sorulan soru. Size önereceğim önemli bir yöntem var. Şifalı bitki özlerinden elde edilen doğal yağ, biçimsiz göbekler için imkansız olana çözüm oluyor. Hızlı ve etkili bir çözüm olarak bitkisel yağların çok olumlu sonuçlar yarattığını söyleyebilirim. Ayrıca içten etkili olan şifalı bitkilerden elde edilen 'bitkisel yöntemi' de uygulanırsa yağlar mum gibi eriyor. 14 ile 50 yaş arasında çok geniş yelpazede kullanılıyor. Doğal çözümlere inanan ve doğal yöntemlere ilgi duyanlar için kurulmuş www.herbalium.net'ten bu konuda bilgi alabilirsiniz.


Çok az basenlerim ve kilom var. Bunu nasıl bitkisel yollarla çözümleye bilirim? Lütfen yardım edin.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum: Doğal bitkilere vücut hemen yanıt veriyor. Gençler ve kadınlar, bedenlerine odaklananlar, ince bir yaşamı yakalamak isteyenler, metabolizma hızının hemen yükselmesini arzulayanlar, diyeti bırakıp verdikleri kiloları geri alanlar önce bunu bilsinler: "Doğal bitkileri ve bitki özlerini vücut hemen talere ediyor. Doğadaki faydalı faktörleri, yağ yakımını hızlı gerçekleştiren özellikleri bulunan bitkileri yıllardır araştırdık. Yağ yakımını hızlandıran bölgesel masaj ve selülit yağı, sayesinde kilolu yerleriniz en iyi şekilde forma girecektir. Uzman olarak size şu konuda garanti verebilirim: Metabolizmayı harekete geçiren özel seçilmiş bu şifalı bitkilerden elde edilen yağlar, vücuttaki selülitlerin ve yağların erimesini hızlandırıyorlar.


1 yıldır troitlerimin fazla çalışmadığını öğrendim. Ve 1 yılda 18 kilo aldım. Bütün diyetleri denedim ve daha fazla kilo alıyorum. Çıldıracağım. Re yapmalıyım. Metabolizmamı hızlandıran bitkiler yok mudur?

Maalesef hoş, çekici olmak, giysileri keyifle giymek, beğenilmek.. Bütün bunların yolu fit olmaktan geçiyor. Ama yaşınızı ve kilonuzu yazmadığınız için sizdeki fazlalığın ne olduğunu bilemiyorum. Çünkü kilo fazlalığı ve şişmanlık sorunundan yakınan biri bazen "10 kilo vermem lazım" diyor ama bir bakıyorsunuz 2 kilo fazlası var! Can sıkıcı fazlalıklardan kurtulmak için önce genel sağlık sorunlarınızı çözmeniz lazım. Tiroid bezinizin normal çalışmaması kilo almanızı kolaylaştırır. Normalden daha az tiroid hormonu vücudun normalden daha az enerji yakması demektir. Tiroid bezinizin iyi çalışıp çalışmadığından emin olmak için tiroid hormonlarınızın kandaki seviyelerini ölçtürdünüz mü? Eğer tiroid hormonu eksikliği söz konusu ise bir uzman doktor tarafından tedaviye başlayın. Bu hormonlarınızın çalışması normal düzene girdiğinde kilo sorununuz da kalmayacaktır.

Yayın tarihi: 16.06.2009
« tüm yazıları
Soru Sor
5385
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.