Uzmanlar

Ahududu yağının cilde faydaları

Ahududu yağının cilde faydaları

Her 10 kadından 7'si cildindeki sorunlardan, vücudundaki problemlerden şikayetçi....

Güncellenme tarihi:
ahududu

Her 10 kadından 7'si cildindeki sorunlardan, vücudundaki problemlerden şikayetçi. Herbalium Bitki Merkezi'nde, söz konusu sorunları yaşayan bir çok kadınla karşılaştığım için, bu konuda fikre sahibim. Problemlerden kurtulmak isteyenlerin ortak özelliği, hemen her kremi denemeleri. "Bu iyi gelir" diye araştırmadan, kendi cilt tipinin özelliklerini bilmeden kimyasal barındıran kremleri uygulamak, maalesef ki, bazen hemen bazen yıllar sonra ciltte olumsuz bir çok etkiye neden oluyor. Çirkin yok artık günümüzde, bilinçsiz kadın var. Neyin ne olduğuna bakmadan , içeriğinde cilde zararlı madde bulunup bulunmadığını kontrol etmeden cilde sürülen kremler bir bakıyorsunuz zaman geçtikten sonra bir sürü sorun çıkarmış.

Doğadan yardım alarak yenilenme

Yaza girmeden kendinizi yenileyin ve tabiatın sunacağı güzelliği seçin. Bitkisel özel kür ve bakımlarla desteklenen güzellik yoğun bakımları, cildin doğal fonksiyonunu harekete geçiriyor. Sadece eksilen nemi, kolajeni takviye etmekle kalmıyor, cildi yenileyen doğal maskelerle gençlik sağlanıyor. Bitki suyu uygulamaları, doğal losyon tedavileri, meyve asitleri ile yapılan peelingler, ciltteki lekelerin rengini açan doğal uygulamalar sonucunda güzellik kazanmak, 5 veya 10 yaş genç görünmek hayal değil.

İşte size kozmetikteki kimyasallardan ve dış etkenlerden yıpranan cildiniz, saçlarınız ve vücudunuz için ipuçları...

Ahududu yağının cilde faydalarını görmek için ilerleyiniz...

Yayın tarihi: 21.05.2012
« tüm yazıları
Soru Sor
20682
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.