Uzmanlar

Kuşburnu Yağı Gençlik Aşısı Gibi

Kuşburnu Yağı Gençlik Aşısı Gibi

Kırışıklıkları azaltan, cilt lekelerine çözüm olan, çatlakları iyileştiren kuşburnu yağı gençleştirici olarak en güçlü onarıcılardan!

kuşburnu

Cildi besleyici, doğal antioksidan, nemlendirici, sıkılaştırıcı ve onarıcı kuşburnu yağından söz etmek istiyorum. Kırışıklıkları azaltan, cilt lekelerine çözüm olan, çatlakları ve yaraları iyileştiren kuşburnu yağı, içinde çok değerli maddeler barındırır. Gençleştirici olarak en güçlü onarıcılardandır. Güneşten yıpranan cildi hızla tamir eder. Güneş ışınlarına aşırı maruz kaldığı için yaşlanma belirtileri başlayan cilde iyi gelir. İçindeki yağ asitleri, kolajen ve elastini üreten deri hücrelerini kuvvetlendirir. Topuklar, dizler ve dirsekler gibi pürüzlü bölgelere sürerseniz, bu bölgeleri zamanla pürüzsüzleştirir. Sadece ince çizgileri azaltmak için değil, derin kırışıklıkları kaldırmak amaçlı günlük kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm vücutta cilt tonunu eşitler. Saçta doğal bir onarıcı olarak yıkamadan önce saç köklerine uygulayın ve bir saat bekleyip yıkayın. (www.abtdogalurunler.com) İçindeki Omega 3 ve Omega 6 esansiyel yağ asitleri, cildin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Bu asitler cildimizin sağlığı için hayati önem taşımaktadır, ancak vücut bunları üretemez. Dolayısıyla doğal yağlardan bunları sağlamak gerekir

El ve vücut kremlerinize, nemlendiricilerinize bu yağdan bir kaç damla ilave ederek daha zengin bir cilt ürünü elde edersiniz. Makyaja başlamadan önce temiz bir yüze sabahları uygulayın ayrıca geceleri yatmaya yakın sürün. Yağın bulunduğu şişeyi sıkıca kapalı tutun. Serin, kuru bir yerde saklayın. Işıktan koruyun. Yalnız çok yağlı ciltlere sahip olanlar kullanmalı.

Yayın tarihi: 21.05.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
8009
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.