Uzmanlar

Cildi beyazlatan Uzakdoğu maskesi

Cildi beyazlatan Uzakdoğu maskesi

Güzel bir cilt elde etmek ve genç bir görünüme sahip olmak için güzelleşmek adına sadece 15 dakika ayırmanız yeterli. İşte mucize sonuçlar veren bitkisel güzellik kürleri...

Cildi beyazlatan Uzakdoğu maskesi
Doğallık artık cilt ve saç bakımında yeni bir eğilim... Hemen hemen herkes benimsediği uyguladığı için süratle yayılıyor. Çünkü modern hayat tarzı daha az aktiviteli bir yaşamı getiriyor. Hareketsiz insanın derisi daha kolay bozuluyor. Doğal olmayan, hormonlu gıdalar, fast-food dükkanlarında karın doyurma alışkanlığı, hastalıklarla başetmek için aşırı ilaç alımı ve hava kirliliği gibi birçok faktör, olumsuz etkilerini ilk önce ciltte gösteriyor.

Tenin güzelliği, parlaklığı kayboluyor. Bu durumda, eğer düzenli olarak bakım yapılmıyorsa, genç bir insan bile yaşlı bir ifade kazanıyor. Bakımsız ve soluk bir tene sahip kişi, yaşından daha büyük görünüme sahip oluyor maalesef. Bütün bunlarla, evde yapılabilecek bazı uygulamalarla başedebilirsiniz. Kimyasal ve yan etkilere maruz kalmadan, bu doğal yolları kullanarak, daha uzun bir süre gençliğinizi ve güzelliğinizi muhafaza edebilirsiniz. Özellikle çalışan, vücut ve cildiyle ilgilenmeyi ihmal eden, kendine özen göstermek için zaman ayıramayanlar için sadece 15 dakika yetecek. Çünkü bu doğal ve bitkisel güzellik ve bakım tariflerinin yüzde bekletilmesi 15 dakika sürüyor. Yıkanıp, temizlenmesi ise sadece 5 dakika gibi bir süre alıyor. Bunlardan birini seçin ve her gün uygulayın. Dilersiniz haftada üç kezle de sınırlayabilirsiniz.

Kısa sürede güzelliği elde etmenizin kolay sırları ise aşağıda verdiğim ipuçlarında. Bu yöndeki bitkisel yöntemlere ilgi duyan ve bundan dolayı bize başvuran onlarca kadına da önerdiğimiz, güzel bir cilt elde etmek ve genç bir görünüme sahip olmak için yapabileceğiniz basit ipuçlarını mutlaka uygulayın. Bu pratik bakım yollarını 6 hafta devam ettirin. Doğal ve bitkisel sırların size mucize güzelllikler armağan ettiğini görmeniz için fazla beklemeyeceksiniz.

Her gün 15 dakika ile güzelleşmenin yollarını seçin!
Yayın tarihi: 11.03.2010
« tüm yazıları
32585
YORUMLAR

Hindistan cevizi sütü diyo yağı demiyor iyi oku...

kübrakübra 18.08.2011 11:47:16

bu tarifler suna dumankayanın değilmi arkadaşlar

handan 14.03.2010 22:51:19

aman sakın kırışıklıklar için hint yağı kullanmayın orada faydalı olacağını yazmış ama hint yağının 2-3 kez kulllanımı bile kıl köklerini çok güçlendirir. suratınızda siyah tüyler çıkabilir

bengobengo 11.03.2010 17:44:00

teşekkürler . no aldım kendime

mucuk82 11.03.2010 15:35:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.