Tarkan Güveloğlu
TARKAN GÜVELOĞLU
Herbalist
Yoğurt ve Kefirle Hastalıklara Savaş Açın

YOĞURT VE KEFİRLE HASTALIKLARA SAVAŞ AÇIN

Yoğurt, dünyanın en popüler fermente süt ürünlerinden biridir ve binlerce yıldır tüketilmektedir. Genellikle yemeklerin bir parçası olarak yanında besleyici ve lezzetlendirici olarak yer alır. »

HAFIZAYI GÜÇLENDİRMENİN YOLLARI

Beynimiz karmaşık bir biyolojik makine gibi. Düzgün çalışması için yeterli oksijen ve özel besinler gerekli. Beyin için özellikle iyi olan ve doğal olarak hafızayı güçlendiren besinler arasında badem ve ceviz gibi kuru yemişler de var..... »

ISIRGAN BİR DEMİR BOMBASI!

Isırgan, ıspanaktan yedi kat daha fazla demir, sütten daha fazla kalsiyum ve portakaldan üç kat daha fazla C vitamini içerir. Ayrıca bedene enerji veren gıdaların ilk 10'u arasında o yer alır diyebiliriz. »

‘ALKALİ SU’ DİYE SİZE SATILAN NEDİR?

Maydanoz, enginar, kereviz karaciğer dostu olan, vücuttan artık maddelerin atılmasını hızlandıran, karaciğeri temizleyen sebzelerdir. Haftada 1 defa da ormanlık alanlarda uzun yürüyüşler yaparak, mis gibi temiz hava soluyarak, taze meyveler,... »

GENÇLEŞTİREN 'HYALURONİK ASİT' KAYNAĞI BİTKİLER!

Eski kültürlerde doğa adeta bir "anne" gibiydi. Bağrında yetişen farklı yüzlerce ot, "sağlık ve güzellik" hizmeti sağlardı. Asırlar da geçse, değişmeyen gelenekler, zamanın koşullarında yenilenerek sürdü, sürüyor. Herbalist Tarkan Güveloğlu,... »

AHUDUDU MASKESİNİ DENEDİNİZ Mİ?

Cildi gençleştirmek için değil, aynı zamanda deride birtakım sorunlardan kurtulmak için de size fayda kazandırır ahududu ile yapılan maskeler. Ahududu güneş lekelerinden kurtaran, kırışıklıkları azaltan doğal bir mucize... »

GÜZELLİK MUCİZESİ ANANAS

Basit tariflerle evinizin konforunda değişim yaşayabilirsiniz. Pürüzsüz, parlak, taze, gençleşmiş cilt için farklı bitkilerden, besinlerden ve yöntemlerden bahsediyor Tarkan Güvelioğlu... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.