Tarkan Güveloğlu

TEPEDEN TIRNAĞA GÜZELLİĞİN DOĞAL SIRLARI

Cilt bakımı ürünlerinin çoğu oldukça pahalı. Tepeden tırnağa kolay bakım sağlayacağınız ve işe yarayan 6 şaşırtıcı doğal bakım yollarını Herbalist Tarkan Güveloğlu sizler için hazırladı… »

GENÇLEŞTİREN 'HYALURONİK ASİT' KAYNAĞI BİTKİLER!

Eski kültürlerde doğa adeta bir "anne" gibiydi. Bağrında yetişen farklı yüzlerce ot, "sağlık ve güzellik" hizmeti sağlardı. Asırlar da geçse, değişmeyen gelenekler, zamanın koşullarında yenilenerek sürdü, sürüyor. Herbalist Tarkan Güveloğlu,... »

DENİZ TUZUNUN FAYDALARI

Sinir sistemini sakinleştirirken onarım için yarar sağlayan deniz tuzunun faydaları... »

AHUDUDU MASKESİNİ DENEDİNİZ Mİ?

Cildi gençleştirmek için değil, aynı zamanda deride birtakım sorunlardan kurtulmak için de size fayda kazandırır ahududu ile yapılan maskeler. Ahududu güneş lekelerinden kurtaran, kırışıklıkları azaltan doğal bir mucize... »

TARÇINLA SAÇ RENGİ NASIL AÇILIR?

Doğaya başvurarak saç rengini parlak hale getirmek mümkün. Ayrıca bitkileri ve sebze kabuklarını kullanarak saçınızın rengini değiştirebilirsiniz. İşte tüyolar! »

CİLDE GENÇLİK VEREN DOĞAL BAKIM KÜRLERİ

Gözler, boyun ve dekolte bölgesi dikkat çekmek için bir ölçüdür. İlerleyen yaşlarda her kadının, bu bölgelerdeki sarkma, kırışıklık ve deformasyonlara karşı doğal çözümler için, evde kendine yarım saat bakım ayırması yeterlidir. »

ISIRGAN SAÇI UZATIR, MANGO KIRIŞIKLIKLARI GİDERİR!

El değmemiş hali ile en iyi güzellik uzmanı olan doğada yetişen, bazı doğal meyve ve ürünlerin yer aldığı kremler veya evde kendi yapacağınız maskeler, uygulamalar, özü itibarıyla cildi sıkılaştırarak, yaşınızdan daha genç görünmenizi sağlar... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.